Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Norvēģija. 10 dienas. Vidējā temp. +30

Pievienota: 05. Jan 2013, 16:38

Komentāri (6)

Citas galerijas no lietotāja RenarsB

Sveiki motodraudziņi.

Visiem Laimīgu Jauno 2013. motogadu!

Turpinoties mokošajiem pavasara gaidīšanas svētkiem, iedvesmai nolēmu izlikt dažas pozer bildes no brauciena uz Norvēģiju. Plāns dzima gluži spontāni vasaras sākumā, un jūlija beigās jau bija biļetes uz prāmi Rīga-Stokholma. Nolēmām braukt sekojoši - vīri ar močiem, dāmas līdzi ar auto (mantas, pārtika, alko utt). Smukās vietās dāmas pārsēžas uz močiem un notiek kopīgie izbraucieni.

Vienvārdsakot - pasākums bija nereāli superīgs. Neticami paveicās ar laiku - visas 10 dienas temperatūra grozījās ap +30 (dažbrīd pat +34, tā ka pat galvas sāka kaskās vārīties). Lietus uzpilēja pāris reizes, pie tam silts un īslaicīgs.

Aptuvenais maršruts - Stokholma-Mo-Lillehamere-Pēra ginta ceļš (Rondanes dabas parks) -Opsdāle (slēpošanas kūrorts) - Kristiansunda - "Atlantijas ceļš" - MOlde - Troļļu stiga - Geirangerfjords - Dalsnibba un tad kaut kā caur Oslu virzienu atpakaļ uz Stokholmu.

Vienīgā vilšanās - līdzņemtais alkohols (it kā ar milzīgu rezervi) beidzās jau kādā 6. dienā. Nācās pirkt vietējo dārgo draņķi.

Savādāk - labākais brauciens ever. Smaids līdz ausīm, un kaifs neaprasktāms. Dzīvojām pamatā kempingos.

Izmaksas uz cilvēku ~ 300 LVL, faktiski - par velti.Top.LV