Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Izjaucam vienu amortizatoru?

Pievienota: 17. Mar 2013, 15:00
Atjaunota: 17. Mar 2013, 21:21

Komentāri (15)

Citas galerijas no lietotāja shkapars

Doma ir izveidot nelielu amortizatoru noliktavu. Viens no tiem būs Suzuki GSXR600/750 K1-K3 amortizators.Izjaucam, iztīram, uzpildam?

Jaucam ārā. Noņemam atsperi. Man šim procesam ir izveidota neliela uzparikte. Jā, šim instrumentam ar vajadzēja būt pie manas citas galerijas, kur šisziemas garažas jaunumi, bet kaut kā piemirsās. Tātad, atspiežam atsperi, izņemam sprostu un atspere nostiReku amis sadalīts lielos reizinātājos. Korpuss, kāts ar visādām lietām virsū, nitrogena rezervuārs, daži sprostgredzeni, kompresijas regulēšanas bloks, kāda skrūvīte un vecā eļļa. Izskatās melna, bet patiesībā bij daudz labāk saglabājusies, kā daudziem amjiem. Laikam vācietis, no kura nopirku, nebij melojis par nolietojumu. Eļļa pēc konsistences bij pat tuvāk eļļai nekā ūdenim jeb precīzāk kanalizācijas ūdenim. Ir gadījies, ka pēc dažu amortizatoru atvēršanas vēl divas dienas ir jāsaelpojas svaigais gaiss, jāsaņemās un tikai tad var ieiet garažāJaucam ārā arī kātu ar visiem pričendāļiem. Tagad var redzēt atsevišķi compression un rebound šaibas, virzuli, blīvslēgu bloku, bamperi, pāris vāciņus. Viss vēl nemazgāts.Jaucam arī ārā blīvslēgu bloku, jo tas ir kārtīgi jāiztīra un blīvslēgu, o-ringu, putekļgumiju jāsasmērē ar speciālu smēri, kas uzlabo to darbību un draudzējas ar amīšu eļļu. te pajaukts blīvslēgu bloks.te jau iztīrīts, blīvslēgs sasmērētsun te jau salikts kopā un smēre, ko izmantoju. Protams, ir daudz citas droši labas, labākas un vislabākās. Nav iespēju un gribēšanas testēt, tāpēc ņēmu to, ko iesaka speciālistisatīrīts un salikta amja apakšdaļate biš palielinātāka bilde, lai labāk var redzēt šaibu piramīdasnu, un tad vienojam klāt pie mana "vakuuma/spiediena un tad atkal vakuuma/spiediena un tā kādu laiku" aparāta un uzpildam eļļuNitrogenu vedu pildīt citur, tāpēc bildes nav. Liekam virsū atsperi un reku - gatavs!Kuram vajag? Pārdodu. 80 Latvju naudiņas un jums ir pārjaukts, iztīrīts, no jauna uzpildīts amortizators Jūsu Suzuki GSXR 600/750 K1-K3

P.S. Sorre, ka bildes skatoties jāgroza galva, bet piemirsās, ka te nedrīkst griezt fočuku vertikāli, jo tad nekādīgi nevar dabūt bildes iekšā normālā izskatā. nākošreiz labošos un fotografēšu nepagriežot fotoaparātu.
Top.LV