Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Trases ēnā

Pievienota: 21. Apr 2013, 00:10
Atjaunota: 21. Apr 2013, 12:11

Komentāri (4)

Citas galerijas no lietotāja VATERLAND

Īss ieskats vakardienas vietējās Trases apmeklējumā.
Masas savākušās jau savlaicīgi.Publika visdažādākā.Plebeju izklaides ar vietējo mentu PR akciju kā
Drošās braukšanas stunda - Ments pa priekšu+3 brauceeji astē,pēc izbrauciena notiek brauciena izvētēšana kurš, ko, kā darījis pareizi vai nepareizi uz koplietošanas ceļiem.Papildus motobraucēju aktīvajām izklaidēm, vienkāršajam prolitariātam par izklaidi tiek demostrēts triāla stunts.Kamēr prolitarāts ir stunta transā, aiz muguras pie trases ieejas jau kartojas bari, kas grupās pa 3-4 tiek laisti virsū uz trases.Mo netiek īsit šķiroti pēc klasēm, ja nu vienīgi pēc kubatūras.
Lai tiktu virsū uz trases un novālētu savus 5-7 apļus,bez 30 vietējo rubļu iekasēšanas, tiek veikta Db skaļuma pārbaude. Daža laba tante uz GSXera tiek atšūta....

Dēļ vietējās sādžas pretimnākošās publikas, trases lietotājiem ir obligātā prasība - auspuffs nedrīkst taisīt vairāk trobeles par 87Db......Vienvārdsakot - trulums parastais.

Dažs labs mēģina stūķēt iekšā auspuffā Db killeri.Trases kaplētāju foto nav, jo tās nebija nedz sacīkstes, nedz treniņš.
braucienu laikā uz trases nobeidzās viena honda, kas ar visām regālijām tapa aiztransportēta prom.

Tik viens no ātrākajiem gāzētājiem vēl silda riteņus.Trasē patīkami klausīt V2 desmo dukātus - tipiskais trobels ir kā mūzika jebkura motobraucēja ausij

Aiz gara laika tiek apstaigātas moto rindas un aplūkots dažs savdabīgs agregāts.Piemēram, šāds Madmax stila Elektromoto.

Vēl šis tas konvencionāls.Šāds tāds Kā Tikt Mājās,Iespējams, Agustas tante,Retbaiks,kas nomālēts ar pindzeli.
(Tipisks britonozauru realitātes ekvivalents)Spaidera personiskais stūrītis.....kāds Agrotechnikas kultivātors ar ūdens dzesi.


Kopumā esmu pavadījis jauku, saulainu pavasara dienu daudzu moto mentūras pārstāvju ielenkumā.
Paldies par uzmanību, lai jums visiem saulaini Sezōnas sagaidīšanas svētki
Top.LV