Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

N.A.Č., labie bāņi un leišu TT

Pievienota: 16. Jun 2013, 17:09
Atjaunota: 17. Jun 2013, 14:31

Komentāri (9)

Citas galerijas no lietotāja ABU

Sākās viss kā parasti, saplānojam maršrutu un uz priekšu! Iemesls pavisam vienkāršs un daudziem moto faniem pašsaprotams - apmeklēt N.A.Č. posmu Šauļos!
Atsauksme šoreiz no MPow bija maza, uz braucienu ieradās 5 + 1 braucēji no Rīgas un 2 + 1 no Jelgavas. Jā, jā saprotu - darbs, svētki, bērni, sievasmāte, poha, caureja u.t.t....
Attaisnojums tik BigManam kurš kaplēja pa mežiem uzturot mežu bioloģisko līdzsvaru, neļaujot aizaugt takām, laužot stūres un baudot cilvēku ribu stiprību pret koku saknēmPēdēja brīdī pirms izbraukšanas no Rīgas ieradās piektais braucējs ar Ducati. Laižam satikt Jelgaviešus. Tālāk mainam piķi uz robežas. Labi ka samainījām, jo dažās vietās ar karti -figu!

Sieva izlasot "medicinos bankas" nosmīnēja un teica , ka šitā banka domāta tikai večiem
Tālāk braucam uz Krusta kalnu. Visuvareno arī nevajag aizmirst. Šad tad jau....
Es tur nekad nebiju bijis, daži sen kādā ekskursijā.... Der apskatīt!

Pa ceļam Šauļos vēl pieturējām pie vienas lielas baznīcasPie kuras mēs nebijām vienīgie apmeklētāji, daži ar limo...Tā, viens no mūsu plāna punktiem ir izpildīts un pirms turpmākā brauciena noderīgs

N.A.Č. bija interesants, cīņa līdz pēdējam, bez traumām. Malači! Pašu leišu gan pamaz. Pat spāre pa trasi riņķoja

Maču beigās gandrīz visu loterijas fondu vinnēja jelgavieši- visi trīs pa balvai. Virsnieks arī vienu "izrāva" Nobijušies, ka viņiem būs jāliek "pusdienas", jelgavieši tālāk ar mums atteicās braukt. Tikai FLY, kurš jau ir braucis(un ne tikai) "jautrajos kalniņos" klusi jautāja man - vai es taisoties uz tiem braukt divatā un vai manējā zina uz KĀDIEM kalniņiem braucam? Labi ka sieva šo jautājumu nedzirdēja
Apspriežam maršrutu. Tikmēr galvenā motofane gatava lidojumam.

Nu ko, velkam tālāk. Prioritāte močiem un mums ņammas. Nolemjam neēst šitos sūdus,bet pa smuko. Atrodam vizuāli labu ēstuvi


Viss bija pa smuko, ņammas labas-nedārgas, apkalpoja oficiants(mēs nospriedām students) kurš labi vismaz ka angļu mēlē kaut ko saprata. Problēmas sākās ar paikas gaidīšanu(norāva mums 2 stundas no dārgā laika, kas vēlāk izrādījās ļoti vajadzīgas) un maksāšanu. Iepriekš uzprasījām par kartes maksāšanu - jā nekādu problēmu. Kā tad..... kad karšu termināls tika uzkārts mūs glāba tikai NZ samainītā nauda! Daudz netrūka, ka būtu braukuši prom nemaksājot. Bet mēs taču zolīdi
Tālāk LT superīgi labie ceļi, ātrgaitas maģistrāles(eh mums tālu līdz tādām)....nu paši saprotiet, ja drīkst ar 130km/h, tad arī laidām. Dažiem pat snaudiens sāka mākties virsū pie tādiem līdzeniem ceļiem pat virs .... km/h.
Mazliet patēloju "susaņinu"- aizbraucām ne pa to ceļu, neliels līkumiņš un esam galā Moletai. Jau pa ceļam redzējām dažus auto, kas brauca pretī no "posma" un kuri nebūt nebija "zemnieku" pasāti un opeļi Arī daži mo aizvilka pa Moletai un ietusēja malā noraugoties uz mums tūristiem. Tīram stiklus un "pabarojam zirgus" ar 98, kurš šeit ir lētāks par 95! Nezin kādā sakarā, varbūt pieprasījums lielāks? Laikam šeit, pēdējā tankā pirms "posma", citu nelejŠī brauciena kulminācija ir klāt. Maza" instruktāža" par kalniņiem, par pretīmbraucošiem auto, par smiltīm nepārredzamajos līkumos. Brīnumainā kārtā sieva normāli to uztvēra. Cepuri nost viņas priekšā! Es jau arī iepriekš biju pārliecinājies, ka "izlūkos" ar viņu var iet

UN AIZIET, LIDOJAM!
Es pa priekšu, "virsnieks" savāc "kritušos" tfu-tfu-tfu beigās. Par cik braucu divatā, likās ka mans ātrums būs par mazu citiem. Bet izrādījās nemaz tik lēni nebija. Kas ļoti gribēja nedaudz atpalika un šur tur uzdeva. Pagaidīt tāpat nācās.
Un šeit atspēlējās mūsu 2 stundu kavējums( bija jau 8 vakarā). Saule spīdēja zemu un tieši pretī. Tas uz šī, tā jau "ne vienkāršā" ceļa bija WOW... redzi kalniņu, uzlec - balta gaisma(tā nav tā tuneļa galā, ko jūs iedomājaties), vairs NEKO neredz, tik ar dibenu jūti kad piezemējies - ieraugi līkumu ar smiltīm + pretī braucēju..... Vilcēji, kas liktu šķērsām, mums pretī nebija. Iepriekš ir bijuši un smiltis no nomalēm sametuši uz ceļa. Pa vidu gan ceļam trāpījās daži bumeri. Bet viss kopumā bija labi ! Katrs jau to ātrumu pieregulēja savām prasmēm un "mīzējnervam". Ja šādos apstākļos var vilkt, tad normālos "kā divus pirkstus..."
CP uz tā ceļa "neganās", jo ātruumi tur tikai bišku(un arī ne visur) pārsniedz atļauto(mīzējnervs neļauj). Vienkārši tie, kas pārsniedz savu un fizikas limitu, tie tik var cerēt uz Apdzīvotās vietās(ceļā kādi 3 miestiņi) šad tad esot!
Dažiem sajūtās likās, ka dakša paliek 2reiz garāka, daži ar priekšējo riteni smiltis no līkuma "šķūrēja" ārā. Daži "pakaļas" tā jocīgi mētāja, dažreiz pašļūca bremzējot, pa kādam "caursitienam" arī gadījās... Manējai bezsvara stāvoklī, vairākos kalniņos esot mo no apakšas pazudis.... Pie manis gan stingri turējās. Es nevienu mirkli nejutu problēmas ar līdzbraucēju, neviena lieka kustība ne līkumos, ne lidojumos, ne bremzējot, ne berot virsū Pašam gan sirds gāja ar mo vienos apgriezienos, adrenalīns "redlainā"
Pie šiem stabiem pēc šī posma bildējas daudzi, mēs arī. Laikam tradīcija. Tas ir tāpat kā kalna virsotnē - IR PIEVEIKTS! Es sev ielieku vēl mazu + jo pieveikts divatā. Tie kas tur braukuši sapratīs. Virsnieks arī otro reizi jau tur, es trešo, pārējie pirmo. Hip-hip urrā!Un mūsu tandēmsTas + lai atsvaidzinātu atmiņas tiem kas tikko izbraukuši. Pilnais ceļšTālāk uz māju "lidojās" bez problēmām, ceļi labi, ar atstarotājiem, apzīmējumiem(eh, ko tur pa mūsējiem runāt, tik daži pa EU piķi līdzīgi), satiksme neliela. Tik vēss palika +12 grādi. Visas, ja bija līdzpaņemtas, oderes tika liktas lietā. Paņevežos jau pa tumsu iebraucām, Bauskā kafijas pauze un uz māju. Kopā nobraukti 600km.

P.S. Paldies kas piedalījās!
Sievai arī brauciens kopumā patika, tikai "kalniņus" otrreiz negribētu braukt(+ vēl daži nepublicējami vārdi, bet nekas slikts).... Mana mo pakaļējā riepa pēc šī brauciena izskatās ir "nodziedājusi gulbja dziesmu" Izturēja godam līdz galam. Ir jau sagādāta vietā, tik jāsamaina.
Žēl,ka bijām tik maz braucēju. Šāda pieredze lieki noder, tas tāpat kā "iemet dziļumā peldēt nepratēju - izpeldēs, būs iemācījies ". Braukšanas prieks no tā gan mazāks nebija.
Top.LV