Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Neplānots pa Norge .

Pievienota: 18. Jul 2013, 22:49
Atjaunota: 19. Jul 2013, 00:15

Komentāri (26)

Citas galerijas no lietotāja drivervw

Ar draugu izdomājām apskatīties rallijkrosa sacīkstes Zviedrijā, Holjes pilsētā. Gribējās paskatīties Reiņa Nitiša sniegumu. Domāts-darīts! Beigās no braucējiem paliku tikai es. Pielādēju vienu koferi ar pārtiku, otrā koferī lietus tērps, guļammaiss. Pasažiera vietā telts ar paklājiņu. Bākas somā- sīkumi ,kartes, drēbes ar kurām pa kuģi pavazāties .Un dodos ceļā.Rīgā stiprs lietus,nogaidu Maskavas ielā .Pusdienas gatavošana Zviedrijā.Metro staciju neatradu Tās ir maiņas saliņas, ceļi ir šauri un ik pēc 300m ir šīs vietas kur auto var samainīties.

Telts kaltēšana no rīta rasas Pie Holjes pisētiņas Zviedrijā.

Ieejas vārti rallijkrosā,blakus plakāts ar biļešu cenām.

Ļoti karsta diena izvērtās ,palika nepanesami karsti... es izdomāju sacīkstes pamest un doties uz NorvēģijuNavigācijā uzliku „īsāko ceļu”uz Tolga pilsētu Norvēģijā . Ceļš kā klons, tik pa malām šķembas.

Akmeņi kā nokrāsotiIk pēc 500m ,kādas 4 čupiņas nobērta sāls(es tā domāju,bet negaršoju .Otra naktsvieta netālu no Zviedrijas robežas.

Lāpsta ugunskura dzēšanai.Kolas bundža nav manējā

Izskatās pēc malkas kaltēšanas mežā.Uz Stokholmu braucot lika man moci uzlikt uz centrālo peku.Atpakaļ braucot lika likt uz sānu pekas tā es i nesapratu kā labāk?Kopumā nobraucu 1960 km.Piektdien izbraucu un otrdien atgriezos.Izmaksas 106 ls prāmis, ap 100 ls degviela,biļete uz sacensībām 24 ls, telts vieta 12+14=26ls,pārtika Latvijā sapirktā ap 15 ls.
Laika trūkuma pēc bija pa īsu,bet bija OK...brīvības sajūta ir forša
Top.LV