Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Kurland Bike Meet 10

Pievienota: 21. Jul 2013, 20:20
Atjaunota: 22. Jul 2013, 00:09

Komentāri (10)

Citas galerijas no lietotāja Barada

Sveika tauta!
Šodien ir noslēdzies kārtējais MO pasāciens - proti "Kurland Bike Meet 10".
Tomēr visu pa kārtai. Aizgajušo gadu tika stingri nolemts, ka šā gada KBM pasāciens jāapmeklē noteikti. Viss tika saplānots. Tomēr, pedējā brīdī, tiku uzmests. Laika trūkuma dēļ neko mainīt vairs nevarēja, tamdēļ pasākumu apmeklēju bez ģimenes. Ja kādam tāda ir, sapratīs kas notika iepriekšējā vakarā. No domātajiem līdzbraucējiem pieteicās vien Rosini un Ilgonis. Viss nolemts, sestdien 07:30 tiekamies Ķeguma tankštellē. 06:00 esmu garāžā un no visām mantām tiek sapakots pats nepieciešamākais. Tiekamies, zirgi uzpildīti - laižam. Ai nē, tomēr nelaižam! Ilgoņa kumeļam nomirst starteris. Braukt vēlme ņem virsroku - stumjam. Laiks drēgns. Laika prognoze neko labu nesola. Tā arī ir. Netālu no Ķekavas apļa asfalts paliek slapjš. Tālāk - trakāk. Jūrmalas šoseja kā ar laistītāju nolieta. Prātā sāk zagties doma, ka tik nav jāmet miers. Tomēr Ilgoņa sprints neļauj koncentrēties nepareizām domām. Šeit jāpiezīmē, ka iepriekš tika nolemts - iesim ar 90+. Par izbrīnu mana MO spido nemitīgi tuvojas 1,2 - 1,3 un vairāk atzīmei. Tomēr Ilgoni noķert tā arī neizdodas. Tā ka nākamais pitstops noteikts Tukuma tankštellē - velku turp. Rosini nemitīgi mani stumj. Tā arī nevaru saprast šito sprintu. Tukumā sapildamies, sasildamies ar kafiju. Šeit arī nolemjam, ka vilksim caur Kuldīgu. Ta arī darām. Ilgoņa MO starteris, joprojām, klusē. Stumšana palīdz. Tā arī novelkam turpat līdz Ventiņiem. Pirms - piestājam lai k-ko pasāktu. Bez rezultātiem. Stumjam un laižam.

Esam uz vietas. Pēc karoga ātri sazīmēju vietu. Mani līdzbraucēji šeit ir pirmo reizi.

Papētot apkārtni nevaru saprast, vai visi vēl nav ieradušies, vai vairāk neviena nebūs!
Pirms remontēt Ilgoņa MO satrteri - jāiestiprinās.

MO remontam gatavi. Palīdzēt piesakās visi. Problēma atrisināta. Izrādās, ka visa elektrība iet caur priekšējo lampu. Tur vadiņš atkratījies.

Kamēr ierīkojam naktsmītnes, kādam ienāk prātā modināt Goblinu. Kad tas paveikts, šamais uzlec zirgā un pazūd.

Kamērt gatavojamies parādei...

Ierodas ABU, er visiem saviem 200+++

Un aliņu ar.
Paši braucienā nepiedalāmies. Tā vietā iestiprināmies un dodamies uz promenādi kājām. Ak jā! Pusdienlaikā noskaidrojās, ka velti liku šaubas uz riepām un visu citu. Spido rādīja pareizi! Mani līdzbraucēji, āksti, izāzēja mani. Ātrums tiešām bija tāds kāds bija!
Nekas, gan jau arī manā smilšu kastē saulīte iespīdēs!
Ideāli novietota norāde!

Pat, ja Tu esi kas esi, no soda neizbēgt...ms

Šeit k-kas no promenādes...
Biužu un filmu daudz - besis likt...


Ilgoņa nākamais...
Všlmes piepildās...toč zinu!

Kamērt visi k-kur tirinās, izrādu viesiem apkārtni...

Atgriežoties nometnē ieraugām sekojošu skatu...

No Rosini telts uz mums raugās nošmulētu pēdu pāris... Labi, ka esam bez alko. Ņemam viesi aiz kājām un velkam ārā! Izrādās, ka tas ir dzeltenzaļisarkanā kaimiņvalsts karoga pārstāvis! Izrādījis ne mazums neapmierinātības, šamais aizpeld izplatījumā.
Gaidot pliko braucienu tiek iečekots...

Brauciena biužas nelikšu. Kompromāts nevienam nav nācis par labu. Pateikšu tikai to, ka zināmās valsts piederīgie aizrāvās maķenīt un apskādēja mūsu bāleliņu auto!
Sakarā ar šo notikumu izpalika gaidīais nakts koncerts ar tādu repertuāru, kas sevī iekļauj dziesmu par Baltajām Rozēm un citām parādībām.
Vakaram k-kas no eglītēm.


Viss pārējais ieaijāja miegu. Arī tās lietus lāses, kuras nemanot bungāja pa telts neilona sāniem...
Bezbailīgie rīta sanitāri. ABU novietne tika īpaši testēta...

Rīts pagāja pavisam mierīgā gaisotnē. Paģiru zupiņa, BigMena un citu klātbūtnē, garšoja jo īpaši. Klusiņām sapakojāmies un laidām prom.
Nu jā! Promceļā Ilgonim piemetās Vadātājs. Manam zirgam, līdz ar to, čut nebeidzās auzas! Ieripojot Staķikā mūs "apdteidza" baltizilimelna karoga kaimiņvalsts pārstāvis. Dievs vien zin, kādus kodus viņš vadīja terminālā! Auzas nebira un viss!
Atpakaļceļu izvēlējāmies caur Kolku.


Kas vēlējās, dabūja Vēderpriekus.Atceļā, tik pēc Rojas, dabūjām smidzinātāju.


Lai arī kāda ekonomija, Tukumā jāpildās.

Viens kuiļa rūciens un Ķegums. Kam vajag tas...

Nu ja, visu laiku Mākonis gāja mims pa priekšu! Tikai tad, kad biju iestūmies garāžā, nolija balta siena!
Ak, jā! Pavisam aizmirsu Jums stādīt priekšā savu jauno kumeļu!
Honda X4!

Paldies Visiem!

Top.LV