Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Kas Par Jauku Dienu!

Pievienota: 12. Oct 2013, 21:12
Atjaunota: 13. Oct 2013, 00:07

Komentāri (15)

Citas galerijas no lietotāja Barada

Dāmas un kungi!
Piedāvāju Jums nelielu ieskatu par šodienas izbraucienu! Ceru, ka līdzbraucēji mani nenories.
Tad nu tā! Vakar tiku sazvanīts un saņēmu piedāvājumu pavirināt. Neko darīt, "Pjanka" jāatliek! Īsāk sakot viņa aprāvās pati no sevis. Tā ka saņēmos un aiziet.
Rosini sazvanījis braucējus. Vācamies Suntažos un laižam!

Pirmais pitstops Ķeipenes apkaimē. Daba pasniedz tik krāšņu koncertu, ka stājas bildēties ne tikai motomīļi, bet arī visi pārējie.

Kopbilde.

Šamais pitstops top k-kur netālu no Ērgļiem. Pīppauzes laikā Rosini man prasa vai neesot telefona nummura Liepkalnu "Vikinglaivas" īpašniekiem. Ir gan! Neilga saruna un rīcības plāns gatavs. Ērgļu paēstuve šoreiz jāizlaiž. Protestu nav - laižam!Tomēr Ērgļus izlaist nevar! Jāpildās u.t.t. Pa vidam piestāj citi braucēji. Klača tak jāuzsit!Pa ceļam apskatam sačakarētu pili.

Šeit piestājam Pļaviņu "Lukoilā". Manam "Fuji" knipsētājam beidzās degviela. Viss jau būtu labi, tomēr nekā! Tiek dots starts. Viens MO iestīvējas un neskan. Rosīni - Baigais Vecis. Viens, divi - rūc! Neizpaliek arī replikas, tipa "ne tā sēdi", "ne tā svilpo"!
"Liepkalni". Esam klāt. Līdz laivas atiešanai stunda. Varam k-ko iekost. Tiek pasūtīti visvisādi labumi. Problēma tikai tāda, ka mūs ir daudz. Arī bez tam apmeklētāju netrūkst. Rosini savus vēderpriekus saņem 4 minūtes pirms kuģa atiešanas. Nutak un saldais ar vēl gaida savu kārtu! Lai norēķinātos uztaisam savu, ātro rindu. Neviens neprotestē.

Vēderprieki šamādi. Trakā tomātu zupiņa!

Daba! Vienreizēji fantastisks rudens!Pašā laivā arī valda patīkama gaisotne. Var sajust, ka cilvēki ar noteiktu interesi ir tuvāki kā var iedomāties.Kapteiņa stāstījums, kā vienmēr, fascinē. Tas nedaudz apraujas tikai uz mirkli.
Viļņotājs...

Atpakaļceļā kapteinis apklust un pa īstam. Līdz ar viņu aplkust arī laivas motorītis! Nosprauslājas, norīstas un apklust pavisam! Daudzi to uztver kā pasākuma šova elementu. Tomēr problēma ir nopietnāka. Degviela beigusies un pagalam. Ko, ko - neko! Seko kapteiņa komanda ... vīri pie airiem! Airi četri. Vīri ar nav zemē metami. Stiprinieku varenā airēšana nes kuģi uz piestātni.


Seko nākamais pārsteigums. Airētāju spēku neiztur viens no airiem! Atskan "krakt" un ...

Pirms pietauvojamies tiek dota komanda - žāvēt airus!


Kopbilde "Liepkalnos".

Bildes tapšanas laikā mūsu podus sargāja šamais te!

Laika vairs nav. Pa tumsu vilkt nav vēlmes. Liekam ugunsrobā un velkam uz māju pusi. Pie ātruma 1,3 Bocmanu mēģina stopēt mentovozs. Ar manevru "maukt pretējā joslā". Tomēr viņi nebija gatavi sastapt motobrālību. Mūsu skaits lika šamiem atgriezties savā joslā un turpināt patrulēšanu. Atpakaļceļā laidām pa "Maskaveni".
Malējais pitstops, ar kopbildi, pie Gļāžšķūņa viadukta un pa mājām!


Bilžu ir krietni vairāk. Ir arī airētāju filma.
Visiem paldies!
Top.LV