Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

17.11.13. AHHAA @ Tartu

Pievienota: 17. Nov 2013, 21:29

Pievieno komentāru

Citas galerijas no lietotāja Dartagnan


Sapakojamies un gāžam

Līdz Tartu aizgāzām bez pauzēm, auksts nebija, bet vējš gan bija tizls. Pa ceļam īsi pirms Tartu acu priekšā bērzs nogāzās pāri vienai joslai, tieši tajā brīdī taisījos līst pretējā joslā, labi ka neielīdu... Noparkojāmies pie ieejas, bet ātri pārdomāju, stiprs, brāzmains vējš - pārbraucām uz pazemes stāvvietu, tur vismaz normāli uzpīpēt var.Burbuļu pumpis

Vien` maz` cūciņ`

iemēģinājām arī velosipēdu Protams ka par drošību arī padomāts - braucu pilnā ekipā
Vispār jau baigi nepierasti bija tas ka pedāļi jāminPirmais robežpārejas punkts EU (vismaz ko esmu ievērojis) kurā ēkas nav pamestas, bet kaut kas notiek. Valkā šajās ēkās ir noliktavas, riepu serviss un benzīntanks. Vismaz nav kā Grenctālē, Meitenē u.t.t. kur ēkas stāv pamestas ar aiznaglotiem logiem.


kopsummā pa šodienu 548km. pa ceļam samāti tikai 4 mo Tartu tuvumā un viens plastmasnieku bariņš pie LNO. Turpceļā bija pamatīgs vējš. Atpakaļceļā vējš bija pierimis, toties galīgi vairs nebija silts. Stājāmies Valkā, Valmierā un Raganā kafiju iedzert un sasildīties.
Izbraucām ap 10iem no rīta un atpakaļ Rīgā bijām pēc 8iem vakarā. Sākumā bija naiva cerība tikt līdz Rīgai līdz tumsai. Tad bija cerība tikt līdz Valmierai, bet reālajā dzīvē kad tikām līdz robežai jau bija tumšs.
Top.LV