Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

2Triumph 1Translaps un Rumāņi

Pievienota: 11. Jan 2014, 16:03
Atjaunota: 21. Apr 2014, 17:11

Komentāri (23)

Citas galerijas no lietotāja dairons

Plāns bija vienkāršs, salīdzinoši īsā laikā , ar salīdzinoši maziem izdevumiem novizināties tā lai kādam laikam pietiek. Tā nu nolēmām aizbraukt un apskatīties kas tas ir par zvēru tas Transafagarasan.
7 dienās nobraucām 4300km caur Lietuvu, Poliju, Slovākiju,Ungāriju līdz Rumānijai un atpakaļ.

Vidēji 400-1100km dienā.

Izmaksās ap 400 vecajām naudiņām.

Lai nebūtu tik ilgi jākratās pa to Poliju maucām kamēr ir gaišs, līdz ar to nokapājām 1100km un nonācām jau tuvu Slovākijas robežai.Otrās dienas rīts, pakojamies un dodamies un Ungāriju caur slovāku tatriem. šodien īsā diena 420kmIt kā septembris, bet tā pat paliek par karstu.

Tuvojoties Ungārijai navigācija labu gribēdama ieveda mūs neceļos un kur visapkārt valdīja diezgan liela čigānija un pati izbeidzās.

Tomēr no čuhņas tikām ārā un sasniedzām Ungāriju.

Trešās dienas rīts, +30 jau 09:00, laižam uz Rumāniju 610kmHonda izdomāja sākt mūs pabiedēt, tomēr jautājums tika atrisināts.


Uz šosejas guļammaiss izdomāja atdalīties no moto un lidot virsū apdzītai auto kolonai, beigu beigās auto vadītāji tika cauri ar izbīli un pat pieveda klāt pazaudēto guļammaisu.

Diena bija grūta, rumāņu sastrēgumi uz šosejām var ievilkties ļoti gari, tomēr gandarījums liels. Esam galā un varam sākt atpūsties!Pamostoties mūsu guļvietā skats pa logu pavērsās diezgan patīkams. Maršrutu izplānojām tā lai divas dienas varam padzīvot rumāņu ciematā , izīrētā pusmājā, 5LVL dienā no cilvēka.

Dodamies pēc brokastīm un iepazīties ar vietējām autoritātēm.Vietējais lielveikals, ko līdzīgu atceros no padomju laikiem.Tikai no rīta konstatējām ka Gondai tukša riepa, kā izrādās mājas saimnieks arī ir moto cienītājs, tā ka remontdarbi tika veikti ātri.

Beidzot dodamies pavizināties pa Transafagarasan!Bija patīkami satikt vēl kādu Triumph pārstāvi, pie tam kādu!

Suņi šeit pa ielām skraida tieši tā pat kā pie mums kašaras.Pa ceļam uz mūsu miestu gāja labs serpentīns , diemžēl tā kārtīgi atvilkt bija grūti jo aiz līkuma ik pa laikam parādījās kāds liellops un nodir....ie ceļi manāmi slīdējaMūsu naktsmāju dārzs, saimniekam rokas aug no pareizās vietas.Izgājām pastaigāt pa miestu iepazīt vietējo kultūru.

Cilvēki protams draudzīgi un atsaucīgi, kam ar romierm nav nekāda sakara.Nākamajā dienā aizbraucām apskatīt vietējo drakulas pili, kas izrdādījās uzmetiens jo šo bija būvējis kāds vācu barons kā vasarnīcu.

Biedrs ar mūsu naktsmītnes saimnieku izdomāja aizgāzt pavirināt pa kalniem. Saimniekam gan bija tam paredzēts krosinieks, Māriņam Transalps.......Mēs tikmēr atpūšamies...Kalnu iekarošana beidzās ar sasistu spoguli.

Iedevām saimniekam izgāzt ar Triplu, šis bija tik priecīgs ka uzaicināja mūs pie sevis uz vakariņām.Vakariņas izvērtās pārāk labas, saimnieks izrādās ir arī kaislīgs dzimtenītes tecinātājs. Kā rezultātā plāns izbraukt jau no paša rīta izgāzās...

Top.LV