Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

SAULAINAS Lieldienas 2014.

Pievienota: 21. Apr 2014, 11:39

Komentāri (7)

Citas galerijas no lietotāja motomeitene

Atveru acis 7-00 ir Svētdiena un pirmā brīvdiena pēc 5 nostrādātām nedēļām bez nevienas brīvdienas. Jūtu,ka būs lieliska diena, jo ir Lieldienas, esmu laukos un mocis gandrīz tepat pie gultas ar pus bāku benzīna un vēl lieliskāk,ka mazajam ir vecmāmiņa,kas var viņu pieskatīt.
Brīvdiena ar moci))

Tā nu savelku ekipējumu lielum lielo, lecu rumakā un dodos izbraucienā. Lai arī pulkstenis 9-00 un jau +12, pa lauku mežu šosejām karsti nemaz nešķita.
Izbraucu no Zasas Cesvaines virzienā. Pirmā bildīte pavisam saulaina.

Madonā bākā sausiņš un piestāju uzpildīties. Nieka 6E. Visa brauciena laikā iztērēju 10E benzīnā un 1,50E šokolāde un dzēriens, kopā 246km.

Cesvaines pils savā košumā.
Katrā pilsētā kur braucu cauri bija ceļu policija, visiem pamāju, neviens neturēja,tikai nopētīja.
Pie Cesvaines veikala kamēr iepirkos jau vietējie sacīkšu braucēji pulcējās. Un bija visādi interesanti jautājumi cik zirgi, cik iet un bla,bla DD tādi uz gadiem 60. Vienam par rollers bija-maza hondiņa,un viņš gribēja man iestāstīt,ka 50zirgi, es jau sapratu,ka jauc ar 49cm3, bet negribēju apbēdināt ar patiesību-
Teicu, lai brauc prātīgi.DD

Tad drusciņ izbraukāju vīra vecmāmiņas pļavas, bet tā kā lopiņu viņai sen nav, nemaz neņēma ļaunā, jo tāpat tur vairs mežacūkas tikai darbojas.

Grašu pils. Šo visu teritoriju cik saprotu ir sakopis un atjaunojis Francūzis, lai bērniem, kam nav ģimenes un māju būtu kur dzīvot. Šobrīd viņš devies darboties citā LV pilsētā, lai arī tur palīdzētu trūcīgajiem.
Divus Km tālāk no šīs pils arī ārzemnieks ir nopircis laukus kur ceļ villu un saimniecības ēkas un saracis daudz zivju-dīķus un aitas arī audzēs.
Un viss ir tik tīrs skaists un sakopts.

Kad man apnika braukt pa pilsētām no Madonas iegriezos meža ceļā un devos Gaiziņa virzienā un redz kādu foršu ūdenskritumu atradu

Trīs aplīšus apmetu arī pa mežu,bet lauku meži nav pie Rīgas un tur var tikai matus noplēst, dižā meža braukšana nesanāk gan.

Nokļuvu arī Gaiziņā, bērnībā likās baigais Alpu kals,tagad pavisam ir sarāvies DD. Zemes ceļš bija superīgs augšā lejā un līkumi pa labi, pa kreisi un vēl mānīgie šķiet ka ies uz vienu pusi, patiesībā aizlokās uz citu.

Vakarā paspēju arī uz Lieldienu koncertu. Noskatījos deju kolektīvu dančus, kuros arī es kādreiz dancoju, kad bija vairāk brīvs laiciņš. Padalos arī ar jums. Jo tautu dejas ir pavisam Patriotiski.


Sūtu lieldienu sveicienus, no Lieldienu Zaķa
Tā baltā, kas aiz manis noslēpies.
Jaukas brīvdienas.
Katram atrast laiku darbam....
Motobraukšanai...
Un svētkiem...
Pārējais tuvajiemDD
Top.LV