Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

4 valstis, 2 dienas

Pievienota: 16. Jul 2014, 12:28

Komentāri (3)

Citas galerijas no lietotāja Andreits

Tā kā Brisele ir visgarlaicīgā no visām iespējamajām galaktikas pilsētām, vīkendā tika nolemts sīki izbraukt. Pēc piecām dienām arī ieplānots moto pārbrauciens Brisele-Rīga, tā ka sava veida treniņš būtu vietā. Spontāni atradās arī līdzbraucējs, un tika sarunātas naktsmājas pie godājama hārlista Luksemburgā.

Brauciens sākās ar diezgan pretīgu laiku (kā jau Beļģijā), īsti nelija, bet brauktuve sausa arī nebija gandrīz nevienu mirkli. Tas tomēr neatturēja izbaudīt ardēņu un eifeļa pauguraines patīkamos līkločus. Beļģijā nobraucām gar Spa francorchamps trasi, vācijā piestājām pie Nurburgringas. Nekā gan tur nav, viens liels tirgus laukums.

Vakarā noskatījāmies Luksemburgā futbolu, bet no rīta draugs hārlejists sarunāja mums ekskursiju ar vietējiem hārlejistiem.

Virinātāju tikšanās pie Luksemburgas hārlejveikala.Nu jau hārlisti pusstundu nobraukuši, var iestiprināties ar kapeju Francijas mazpilsētā.Tur pat ir arī vietējais spirta brūzis. Pievērsiet uzmanību sadalošā ceļa apzīmējuma noformējumam Francijas republikāVācu hārliste man klārē, cik labi braukt ar hārli. Viņas vecumā tā arī darīšu.Mēs abi ne hārlisti.Atdaloties no hārlistiem, uznāca nežēlīgi nokrišņi. Lai nebūtu nokrišņu, jābrauc ar hārlistiem (par visu samaksāts).
Nu tas arī īsumā viss, kopā apmēram 800 km. Kārtējo reizi secinām, ka vislabākie un skaistākie ceļi ir Vācijā. Karte ir šeit http://goo.gl/maps/St6Rf

Top.LV