Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Pokker Run & Vecais Kumeļš

Pievienota: 15. Sep 2014, 10:04
Atjaunota: 15. Sep 2014, 14:39

Komentāri (10)

Citas galerijas no lietotāja Barada

Tā kā Pokera brauciens parasti izvēršas par stiepēju pasākumu, kurā nevienam nav laika neko citu darīt, nolēmu ielikt nelielu pasākuma reportāžu. Sākumā tika plānots, ka būs daudz dalībnieku. Pasākuma apmeklēšanai ieradās vien Kaspics un Velins. Pats brauciens iesākas ar to, ka Varadēra niķojas un pat noslāpst. Nolemju, ka braukšu līdz tankam un tad jau manīs kas būs. Piegāžu 10l, pierasts jau, ka X4 vairāk nelien. Skatos bākā pat nekas neskalinās. Leju pilnu - 22 litri!Tā kā nākamā tikšanās Glāžšķūņa tankā, laižam uz turieni. Laiki saplānoti precīzi un tankā iebraucam praktiski vienlaicīgi. Uzsitam klaču un kā nākamo apstāšanās punktu noliekam Ērgļus.No manas puses šis lēmums bija nedaudz pārsteidzīgs. Jau Ķeipenē lāpītā roka sāka salt. Līdz ar to arī veiktspēja mazinājās ar ģeometrisku progresiju. Varēja jau stāties un sildīties, tomēr nevēlējos apgrūtināt kollegas. Piestājam ierastajā Ergļu ēstuvē.
Šeit satiekam dažus labi pazīstamus Lidotājus.


Uzsitam klaču. Sasmīdinu visus ar to, kā vējš ierāva zem ķiveres bārdu un šamā ar baudu kairināja nāsi. Roka salst, nāss kut. Šķaudu un domāju, ka tik uz acīm nenorauju!
ABU komanda dodas saņemt kārtis. Saprotu, ka roka neļaus Pokeru braukt, pierunāju Kaspicu. Šamais nolemj aizskriet līdz Madonai. Tiekamies Liepkalnos. Pabraucam gabaliņu līdz. Kaspics aizvelk. Mēs dabu vērojot dudinam līdz Bērzaunei, tad griežam uz Liepkalnu pusi. Tur iemalkojam kafiju un sasildamies.
Ak, jā! Tur uzzinājām, ka iepriekšējais kuģa kapteinis ir uzteicis darbu. Tagad viņa vietu ir aizņēmis cits. Iepazināmies un aiz neko darīt uzsitām klaču.

Kaspics klāt, paspējis paēst un Pļaviņu "točkā" ar pabijis. Laižam uz Aizkraukli. Pa ceļam nedaudz uzlīst. Nu nedaudz pavisam! Bet tas pie lietas piederas. Ierūcinam HESu un piestājam sapīpēt.
Tur pat netālu ir mums nepieciešamais Viršu tanks. Kam pildīšanās, kam kārtis, kam ... Tur satiekam citus braucējus. Šie no Daugavpils. Vecais laiž ar skūteri! Sarunas laikā uzzinam, ka šie Ērberģē tanku nav atraduši!Laižam! Pa ceļam piestājam, lai ieskatītos wāzē. Miestu zinu, bet takš tehnoloģijas! Kamēr stāvam, pretim brauc k-kāda kluba pārstāvji. Viens rauj riņķī un piestāj uzjautāt "Vai viss ok", saņēmis apstiprinošu atbildi aizlido pakaļ savējiem. Nepiefiksēju, kas par klubu, bet Paldies!Ērberģē bez vietējo atbalsta atrast tanku būtu pagrūti. Nu kur tādā ūķī!? Bez norādēm piedevām! Šeit saprotam, ka Kaspicam kaut kas sāk veidoties. Neviens gan no mums nav kāršu speciālists.
Tā ka laika pietiek un braucot šurp pamanījām norādi uz apskates objektu "Ērberģes muiža", nolēmām līdz turienei aizlaist. Droši, ka uz šejieni ceļi vairs nevedīs! Ja nu vienīgi Pokera rīkotāji.
Ērberģes muiža. Viss labi saglabājies. Kompakts. Tīrs.


Stalli ar iemēģinājām.

Pietiek nu laiskoties! Kas tālāk? Valle.Tankā sastapti braucēji no Jē-pils. Aizgāju nedaudz aprunāties. Kārtējā kārts, Karstais suns un kafija. Tā nu gan bija makten karsta! Meiča aiz letes pārlaimīga! Stāstīja, ka fanojot par motobraucējiem. Pašai ar ir doma iegādāties kādu braucamo.
Kad paēsts un padzerts nolemjam, ka kāršu vākšanai jāmet miers. Kaspics lidos uz Jē-pili pēc kārts un rezultāta. Mēs pārējie uz Ķegumu. Roka piekususi un tikai paskatīties uz augšminēto pilsētu nebija vēlmes. Pavilkām pa granteni līdz Rīgas - Jaunjelgavas ceļam. Uzsitām klaču.Pavērojām kā tuvojas rudens un laidām katrs uz savu pusi.Ķeguma tankā atveru kasti lai paņemtu dzeramo un ... ieraugu šo! Epaķ, kas tas!?Tad nu lai tas paliek kā atjautības uzdevums. Velins Tu nesaki!

Vakarā, garāžās, bija vēl pieskrējis mr Grant paskrūvēt savu čoperi un KB ar savu HD. Ā un Kaspics ar vēl! Bet par ko runājām nepateikšu. Pāris iztukšotie baltie trauki sāka atslēgt realitāti.

Varbūt kādam ir vēlme padalīties par braucienu un kāršu kombinācijām? Droši!

P.S. Aizmirsu vēl piebilst! Viedi vārdi nāk no tiem, kuri saka - "Kamēr neesi pamainījis močus un pabraucis, nesapratīsi, kas ir kas!" Pēc Varadēras pabraucu ar X4. Likās jau tā neko. Tagad, pabraucot ar Varadēru, liekas, ka spēļu mantiņa! Kaut roka sačakarēta, guvu patiesu braukšanas baudu! X4 - neņem ļaunā!

Top.LV