Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Latvija - Holande - Axel 08.08.2014-10.08.2014

Pievienota: 07. Dec 2014, 20:04
Atjaunota: 08. Dec 2014, 20:01

Komentāri (6)

Citas galerijas no lietotāja bobisrobis

Pirmo reizi latviešu nedzirdīgo vēsturē divi motociklistu pāri - Roberts Priede ar sievu Gunu Priedi un Garri Kristapsons ar savu sievu Zani Kristapsoni - devās uz Holandi, mazu pilsētiņu 20 km no Beļģijas robežas, lai pārstāvētu Latviju AXEL baikeru moto festivālā.

Klubu prezidenti bija visvairāk pārsteigti tieši par latviešu pāru ierašanos, jo tieši šim pārim bija jāšķērso vislielākais attālums. Pateicoties tam abi latviešu motociklistu pāri apbalvošanā ieguva pirmo vietu un nomināciju par veikto vislielāko attālumu.

Bet neatkarīgi no tā, brauciens patiesi bija ļoti interesants, gan ar saviem piedzīvojumiem, gan pārdzīvojumiem. Braucot gan pa līkumotiem, gan ļoti šauriem ceļiem, vērojot dabas un vēsturiskos objektus, ko brauciens ļāva apskatīt.

Šis nebūt nav pēdējais abu pāru brauciens un arī nākamajā vasarā viņi plāno mesties jaunos piedzīvojumus uz vēl neatklātu valsti!33 km garais dambis Holandē!"SHOEI" brīvā vaļā!Maršruta izpēte.Sagatavošanās braucienam.Hāga ķīniešu rajons.Trīsritenīšu spārīšu kopijas. 3,0 kubu motocikls.Visvecākais rokeris - 80 gadu vecs holandietis.AXEL moču skate.Nedzirdīgo rokeru kopīgā valstu izpēte.Roberts Priede ar sieviņu Gunu. Hamburga.

Atvadas no Hamburgas draugiem.
Iegūtā pirmā vieta par piedalīšanos un nobraukto attālumu.Pie viesnīcas Soltau.Benzīna tanka atpūta. Uzpildīšanās.Palīdzot dambja būvēšanā!Dambja tornis 33 km garumā.Iesildīšanās Amsterdamai!Pirms AXEL maksas ceļš.Kopā sanākšana AXEL.AXEL iepazīšanās. No kreisās spānis, vidū latvietis, no labās abi vācieši.Rattelsnakes līksmošanas vieta.Jaunie kompanjoni!Bruņinieks iekarojot Eiropu!Atpūta pie telts AXEL zemē.


Rokeru kopbilde.Maršrutu braucieni AXEL apkaimē.Atpūtas vieta pirms izbraukšanas no AXEL.Rokeru klubu un privāto logo.

Izbaudu trīsvietīgo moci, hī.Atvadas no AXEL.Visi klubu prezidenti, izņemot Latvijas - privātais.Mocītis ar ekipējumu.Austriešu trokšņotājs.Austriešu trokšņotājs.

Top.LV