Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Decembra tūre. 2100 km.

Pievienota: 30. Jan 2015, 13:31
Atjaunota: 31. Jan 2015, 06:02

Komentāri (27)

Citas galerijas no lietotāja blrind

Ziemassvētku ceļojums Indijā. Karnataka, Tamil Nadu, Kerala. 2100 km.

Maršruts Ja spiež uz saites, atvērsies nepareizā karte, jānokopē visa. Kaut kā šeit aktīva ir tikai daļa): https://www.google.co.in/maps/@10.569225,77.34912,7z/data=!3m1!4b1!4m2!6m1!1szvOCcHQpIvKQ.kcZNmdIR9NJ0?hl=enMaduraja. Ja ceļosiet pa dienvidindiju, tad šo pilsētu varat izlaist, ja nu vienīgi sanāk pa ceļam. Mocis atpūšas pretī viesnīcai. Velosipēdi izīrēšanai.


Šis ir slavenākais objekts Madurajā- Meenakshi Amman Temple. Te ierodās tūkstošiem, tūkstošiem, tūkstošiem svētceļnieku, priekš tā arī sagatavoti tie ričuki (iepriekšējā bildē).Mans franču paziņa par Maduraju izteicās - "Hell on Earth!". Viņš daudz ko nav redzējis.


Kartē izskatās varena upe. Bet patiesībā ūdens tikai dažviet.


Kokosrieksti šobrīd ļoti dārgi. Šis ir Tamil Nadu štats, bet riekstus ieved no Keralas. Dzeltenie - 40 Rs, zaļie - 30. Pārdevējs gadījā unikāls, proti zināja angļu valodu, kas Tamil Nadu laukos ir liels retums. Šis teica, ka kādu gadu vismaz te nav lijis, tapēc upe sausa. Pa ceļam no Madurajas uz Ramešvaramu


Pirms Ramešvaramas. Zveinieki no tīkliem izķeksētos gliemežvākus ber kaudzē. Šāds pilsētā maksā 10 rūpijas.


Vietējais zvejnieks pamanīja, ka rušināmies gliemežvāku izgāstuvē, pienāca padraudzēties. Beigās gribēju bakšiš. Iedevi tinamo tabaku un dažus papīrus. Domāju, ka viņš zinās, ko ar to darīt, jo pirms tam piedāvāja marihuānu.


Slavenais Pamban tilts. Savieno kontinentu ar Pamban salu uz kuras atrodas Ramešvarama.


Uz šejieni noteikti iesaku atbraukt.


Pa ceļam uz Kanyakumari - pašiem Indijas dienvidiem. Sarkanais mēris. Sveiciens lietuviešiem!


Kaut kur pa ceļam.


Pilsētā uz ārzemniekiem pārāk nereaģē, bet laukos tas ir milzīgs notikums.


Piejūras pilsētele.


Izvēlējos maršrutu gar okeānu. Pa ceļam daudz zvejnieku ciematu un mazpilsētu.
Jau gandrīz paši Indijas dienvidi. Atlikuši kādi padsmit kilemetri.


Kanyakumari. Te beidzas Indijas un paliek tikai Indijas okeāns. Noteikti iesaku apmeklēt. Te gan nav ļoti daudz ko darīt, ar vienu dienu pietiks.Uz to salu, ka atrodas pa kreisi, iet kuģīši, bet rinda bija gandrīz kilometru gara un šo atrakciju mēs izlaidām.
Vēl viens epidēmijas perēklis.


Varkala Keralā. Ja kāds ir bijis Goa, tad te ir tā pat, tikai alkohols nav tā pieejams. Vispār Keralā pasludināja sauso likumu (teorētiski). Oficiāli šmigu drīkstēs tirgot tikai zvaigžņotajās viesnīcās. Pašlaik "pārejas periods", tapēc vēl šur tur tirgo. Varkalā alkohola pudeles jāslēpj. Alu uzreiz salej krūzēs ar uzrakstu Goa. Pudeles novāc. Iesaka turēt zem galda.Allapī. Backwaters. Pašlaik zied ūdens hiacintes. Es pirms gadiem"Depo" iegādājos. Uzziedēja, bet pārziemot nevar, jo LV ir par tumšu un par aukstu.


Kočina. Līdz š.g. martam te notiks starptautiskā mākslas biennāle. Māksla ir visur.
Instalācija ar valstīm sakārtotām pēc tā cik tērē (procentuāli) armijai. Latvija bija kaut kur pa vidu. Kustību sensors ieslēdza skaļruņus, kuri atskaņoja attiecīgās valsts himnu.


Kočinu arī jāapmeklē, tā pat kā Allapī backwaters. Šeit iesaku apmesties viesu namā "Tag un nicht" pie Kristīnes un Antonio.


Rinda uz prāmi, visi nekaunīgi lien garām. Tā te ir visur. Indieši pārsvarā neatzīst rindas ne uz ceļiem, ne pie kasēm, utt.
Dhanushkodi. Kādi padsmit km no Ramešvaramas. Līdz cunami nopostītajam miestiņam var nokļūt tikai ar 4x4, jo ceļa vispār nav. Jābrauc pa smiltīm. Es gan redzēju trīs maniakus, kas tur aizkūlās ar močiem. Man savējo žēl, negribu piedzīt ar smiltīm un kārtīgi saslapināt ar sālsūdeni.
Man jūtūbē ir filmiņas no vēl divām lielām moto tūrēm. Uz Goa un Hampi, otrā kopā ar dēlu uz Keralu un Nilgirī. Šī vēl top.
https://www.youtube.com/channel/UCkdjyAIr3NfC-RpSbJYrEgw


Top.LV