Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Vienas dienas tūre 1

Pievienota: 01. Feb 2015, 11:59

Komentāri (7)

Citas galerijas no lietotāja blrind

Mēs praktiski katrās brīvdienās dodamies vismaz 1 dienas ceļojumā. Te ir vēl vienas dienas ceļojum, kur es gandrīz neko nenofočēju. Sieva pa ceļam mazliet pafilmēja. Tātad, Indijas netkarības dienas brauciens. Visur indijā, visi baikeri, vienmēr kaut kur brauc, lai sumunātu šo notikumu!
https://www.youtube.com/watch?v=BZdzqepPk3A&...zMz5JH2TpUQ0Wq0YŠoreiz devāmies Magadi virzienā.


Kartē jau nomērķēju šo dīķi.


nobrauciens no smirdīgas, putekļainas šosejas.


Indijā pie upēm un ezeriem vienmēr notiek pudžas. Reliģiskie rituāli.


Dievu tēli vienmēr tiek "iemesti" ūdenī (upē vai ezerā) vai arī atstāti krastā


Te viņu bija daudz.


Daudz.


Satikām vietējo makšķernieku. Mums bbija līdzi makšķere, tagad vairs nevaru atcerēties kapēc to neizmantoju. Makšķernieku zināšanai - te nav līdaku, asaru utml, tā kā vizuļus un rotorus varat atstāt mājās. Te vajagot makšķerēt ar sliekām.


Sarkanais zirgs (SZ Yamaha)


Kopskats. Mēs tālāk aizvālējām pa pilnīgo bezceļu, kur tikai gani ar lopiņiem pārvietojas. Bilē var redzēt - ∂īķa mala otrā kratā. Skarbi, bet mocis viegls un izdevās.


Pēc veiksmīgas šķēršļu joslas pārvarēšanas sasniedzām šoseju. Nevarējām pabraukt garām ceptiem riekstiņiem. Faktiski šie bija tvaicētie. Vietējie saber grozā un tur virs verdoša katla. Garšīgi.


Jau te pieminēju, ka vienmēr izmaigu googles piedāvāto maršrutu uz alternatīviem ceļiem.


Te nu mēs esam. Šī ir ciemata centrālā iela.


Ļoti tipiski indijai - līdz miestiņam iet +/- normāla šoseja, bet ciematā tā pārvēršas par kaut ko vājprātīgu. Šī ir ciemata centrālā iela.


Labi, ka braucām ar moci un neiesprūdām. Te divas mašīnas un pasar Dies'divi autobusi neizbrauktu. Iedomājaties veco triumfa raku uz Brīvības ielas pie Šmerļa? Tagad viņa atdusas pie ostas, bet kādreiz bija pilsētas vārti. Cik tur mašīnu varē†u izbraukt vienlaicīgi?


Vienkārši vālejam, kur smukāk izskatās.


Mazais zīda bizness. Mūsu apvidū samērā izplatīts.Kārtējais miestiņš mūsu maršrutā. Šie gatavojas kaut kam svarīgam un izmēģina skaļruņus


Atkal kārtējais miestiņš


un vēl viens


Te zīdkāpuru kokoni tuvplānā. Biznesam vajag sagatavot šos paliktņus un katru dienu piegādāt kāpuriem lapas. Jebkuras neder! Viņi speciāli audzē kokus, kuru lapas šs baltās mūmijas ēd.


Vietējais dabas brīnums. Kārtējais miestiņš


Es te vēl neesmu uzrāpojis. Ceļš uz augšu aizņem 2 stundas. Tik pat lejā. Esot samērā grūti, bet pat sievietes sarī un mazi bērni to varot pieveikt. Augšā mazs templītis. Hinduistiem svarīgas šādas lietiņas.


Skats no malas. Auto stāvvieta.


UZMANĪBU.. kautkas!


Makšķere bija līdzi. Šeit izdomāju, ka jāpaprovē. Faktiski spiningoju - galā vidējs rotoriņš.


Metu, metu, nenoķēru. Kā jau iepriekš pieminēju - te neesot plēsoņu. Vajag makšķerēt uz sliekām.


Tuvojās kārtīgs gāziens, tapēc tiešā vārda nozīnē notinām makšķeres. Maķenīt par vēlu, jo lielā lejkanna no Debesīm mūs mazliet aizķēra.


Top.LV