Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Ukraina 2015 (Atjaunināts)

Pievienota: 14. Jul 2015, 15:03
Atjaunota: 23. Dec 2015, 00:08

Komentāri (20)

Citas galerijas no lietotāja Resnais

Varētu teikt, ka šis ir tikai treilerītis no 9 dienu ceļojuma pa Ukrainas karpatiem.

Kopējais video un bilžu apjoms pārsniedz 200GB.
Kad paliks vēss un ar moci vairs braukt nebūs patīkami, mēģinšu samontēt kko acīm tīkamāku un ar detalizētu aprakstu.

Tīri zināšanai:
1. Ukrainas karpatu reģionā, vienīgā lieta, kas liecina par karu valstī ir, blokposteņi uz lielajiem ceļiem, kur viņi pārbaudas vietējās mašīnas. Mēģina noķert karot spējīgus vīriešus, uz vietas izraksta pavēsti, savāc un ved uz frontes līniju.
2. Ukrainas karpatu reģionā, principiāli nerunā krievu valodā. Sāk runāt krieviski tikai tad, kad uzzina, ka esam ārzemnieki, esam no latvijas un neesam latvijas krievi. Kopumā attieksme pret latviešiem ir pozitīva.
3. Viss ir ļoti lēts. Viesnīca ar pirti, baseinu, vakariņām (1.2. un desertu), brokastīm, 5 aliem un 0,5L vietējās kandžas, vienai personai izmaksā apmēram 15 EUR.
4. Ukrainas karpatu reģionā ceļu nav vispār. Ir tikai 10 cm dziļas bedres, kurām ik pa laikam blakus ir asfalta pārpalikumi. Tāda sajūta, ka pēdējo reizi bedres ir lāpītas pirms 20-40 gadiem. Ātrāk par 60km/h nav iespējams pabraukt. Kalnu ceļiem asfalta segumu nav vispār, ir tikai ļoti bedraini, akmeņaini un mālaini kalnu ceļi ar ļoti stāviem pacēlumiem un kritumiem. Biežāk sastaptie transporta veidi kalnos ir URAL, GAZ66, BOBIKS.

5. Kopumā labs ceļojums. Žēl, ka no visa sagatavotā maršruta tika izbraukti tikai kādi 30%. Nebijām rēķinājušies ar tik švakiem starppilsētu asfalta ceļiem.

PS. Vienīgajai policijas ekipāžai, kas mūs stādināja, nestājāmies. Pakaļ nebrauca.
Šis ir neliels ieskats kritienos. Piebildīšu, ka šeit ir redzami tikai maza daļa no visām epizodēm ))Top.LV