Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Moto Festivāls Jē-pilī

Pievienota: 05. Aug 2015, 10:21
Atjaunota: 05. Aug 2015, 12:15

Komentāri (18)

Citas galerijas no lietotāja Barada

Sveika moto tauta!
Šogad braukts gaužām maz! Tāds darbs! Visu naudu jau nenopelnīsi - tā saka! Sakarā ar to, ka Jēkabpils pasākums ir atdzimis, nolēmu šamo apmeklēt. Šoreiz palikšanas jautājums nebija aktuāls. Rīt agri jābūt darbā un alko tests, ar, var uzpeldēt negaidīts! Liels mīnuss visā lietā ir tas, ka vairāki labi un nozīmīgi pasācieni notiek vienlaikus! Tā ir arī šoreiz! Nez kamdēļ šogad neviens, tā īsti, uz divdienniekiem nav kārs! Tie ar kuriem daudz braukts kopā paziņo, ka laidīs "Pa taisno"! Tas nu gan! Cik tur braukt! Ar maniem plāniem tas neiet kopā! Galvenais tak ir braukt! Pasākuma apmeklēšana jāietver kā brauciena sastāvdaļa! Tiek sazvanīts Ludzas pasākumā sapazītais jelgavnieks Throatspray. Ludzā šamajam apstāstīju par Jēkabpili. Plus apsolīju parādīt "Mazo Itāliju"!
Izbraucot no Lievārdes konstatēju, ka deg tikai viens tuvais. Doma aizlaidīšu līdz Ķegumam un kamēr gaidīšu kompanjonu - saskrūvēšu! Uz vietas esot izrādās, ka deg tikai viens tālais! Skrūvgriezi, diemžēl, moča instrumentos neatradu! He, he! Ai, nu ko tur! Kaut kas tak spīd! Glāzšķūņa tankā nervi neizturēja! Kompanjonam izrādās bija vajadzīgais štrums! Viss štokos, mani redz!

Ceļš Suntaži - Ķeipene silda sirdi un dvēseli! Tāpat, Ķeipene - Nītaure! Šeit labā ceļa beigu punkts! Tālāk uz Audšlīgatni - veļasdēlis! Arī maršrutā tas neietilpst!

Godinot 100to gadadienu kopš tika dibināti pirmie trīs strēlnieku bataljoni, kā arī kaujās kritušos, aizstaigājām uz pemiņas vietu! (kļūda izlabota). Viss vēl ir tapšanas stadijā, bet patīkami!


Apstaigājam baznīcu. Atrodam, sienā iemūrētu, šādu norādi!


Tā kā izrādam lielu interesi, mūs ielaiž arī iekšā!

Šeit nedaudz no "Mazās Itālijas".Uz Ērgļu ceļa arī ir uz ko paskatīties! Kamēr tirināmies garām paskrien k-kas ātrs!
Ēšana, kā jau vienmēr! Tas ko stumjam māgās, lai paliek uz iestādījuma sirdsapziņas! Tur pat māgās stūma, iepriekš minētie, lidotāji. Nu teikšu - visiem jaunas caciņas mugurā! Kaut ko valsts valodā viņu sarunās gan nesadzirdēju! Nu tas tā, liriska atkāpe!

Pārāk daudz laika vairs nav! Jāmauc! Laiki saplānoti precīzi. Ierodamies minūtes 20mit pirms parādes brauciena.


Šeit izdevās nospiest interesantu modelīti! Palasot ".ru" saitus atsauksmes ir dalītas! Iesauka šim aparātam ir "Lokomotīve"! Ā, un šitais arī tirgojas SSā.


Parāde, kā jau parāde. Visi brauc! Pats nepiedalos. Kaut kā sāk nepatikt tie baru braucieni!
Visi aizbrauc. Lēnām slāju uz sava drapaka pusi ... un tad! Sirēnas un jaungada eglītes! Aplī ielido 4as ekipāžas! Bet nu neko, parādes brauciens jau tu - tū!!! Sirēnas apklust, uguntiņas nodziest! Paši notinas klusu, klusu!


Par pašu pasākumu. Ar moci iekšā nebraucu. Neba rubļa žēl! Tas lai paliek pie manis. Milzīga dzērienu izvēle! Cenas saldas, jo saldas! Ar Ludzas pasākumu nesalīdzināt! Tamdēļ slājām uz tuvējo "Betas" supermārketu! Sakarā ar šo tripu, palaidām garām pāris atrakcijas! "Cisu rīšanu" un "Pado Prezi".
Tālāk lakoniski. Bilam jauns imidžs.

K-9 darbā. Nedaudz aprunājos. Pasākumos neko Tādu neatrod. Citviet gan.

"Lēnāk brauksi, tālāk tiksi".

"Pastum ,pastum ..."


"Nugāzē mani".
Skaļākais, laikam, 117 dB? Ludzā mans ierūcās ar 123dB! Darīju to intereses pēc! Varbūt vajadzēja šos izkapāt!?

"Pado ripuli".

"Paved mani". Šī nu gan ir bezpriģela atrakcija! Kā tur neviens neko nevienam nenobrauc!?"Izrīšanās".

"Riepu svilināšana".Tā var redzēt daudz labāk!

Vienkārši iekrita kadrā.


Ap astoņiem tinu makšķeres. Kopā ar Ogrēniešiem & Co.

Paldies par uzmanību!
Ja kādam liekas, ka par daudz pļūtu, do pa ķobi! Tomēr likt tupa bildes nav stils!

Top.LV