Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

4521km trips

Pievienota: 16. Aug 2015, 00:16
Atjaunota: 16. Aug 2015, 13:20

Komentāri (15)

Citas galerijas no lietotāja _Gints_

Kaut kur ziemas sākumā, ap ziemassvētkiem dzima doma ka jāizbrauc no mājām tik tālu, ka skurstenei nevar redzēt.. Tā nu tika nolikts punkts Horvātija + Plitvicas ezeri..
Sakidrs ka ar Eliminātoru to būs pagrūti izdarīt, tāpēc tika iepirkts TDMs 850 no nu jau bēdīgi slavenā kantora "jusumoto.lv" ar 28tk nobraukumu, bet ar onkuļiem aprunājoties secinājums ka x3 bet moto kopts un uzpasēts, tik tik cik notīts, kas dirsiens dvēselē..
Ceļojumu plānojot maksas ceļi netika ņemti vērā un doma bija uzraut telti kur pagadās, baigais aplauziens, tā nedrīkst...
sākotnēji plānoto 1000€ vietā notērējās ~1400€ diviem cilvēkiem, nodzīvojot 3 naktis un Krk salas un samaksājot ~100€ par vietu zem saules, arī citur gulējām kempos vai hoteļos.
Nēesmu baigais rakstnieks, bet sausais secinājums, ceļi visur diezgan sadirsti, cenas līdzīgas, bet preču kvalitāte daudz labāka, dzīvoties pa moteļiem vislētāk ir Polijā un Čehijā, Austrija ir ļoti dārga valsts, Ungārijā pīpēt var nopirkt tikai īpašos ķibickos, Horvātijā pīpē visi un visur, mūs reāli baro ar sūdiem (Horvātijā desas ripiņas plēvē bez sojas un glutamātiem garšo reāli dievīgi, bet maksā to pašu ko mūsu sojas ķīmijas putra), tanī galā ēdināšanas un tūrisma nozarē viss notiek skaidrā naudā, tip nodokļi tiek apieti, bet vienalga cilvēki dzīvo nevis izdzīvo..
Tagad ir ļoti daudz iespaidu un emociju un zināšano ko darīt savādāk nākamreiz.
Braucām ar Iphone offline navigāciju maps.me, ja sākumā ar visām burkām plānojām ap 5,3tk tad ar šo softu sanāca kā sanāca, principā strādā akurāti, svaigāko info ielādēju pirms brauciena.
Močiem viss čikiniekā, nekādu baigo kāzusu nesanāca, izņemot Poļus, kur pani mauc bez pavarotiem un ar traktoriem bez jebkādām apgaismes ierīcēm krēslas laikā

Principā āķis lūpā un tagad jāsāk krāt € nākamai vasarai, kad varētu paķert eiropas augšu.

Pirmajam tripam bija ļoti ok, lai gan sākumā mīzējnervs raustijās par lielo attālumu no mājām, principā pēc šī brauciena ir skaidrs, ka kaut vai apkārt zemeslodei, galvenais € un veselība

Kopumā braucām ievērojot atļauto ātrumu, dažās vietās pa bāņiem pabraucām līdz 140km/h bet ar tik nokrautiem močiem sūdīgi braukt ātri.

Te jau galā uz Krk salas kempī kur nogulējām 3 naktis.


Plitvicas ezeri
Adrijas jūras veldze..


Uz lielā tilta kas ved no Rijekas puses uz salu.
Austrijas plašumi


Dino parks Čehijā
Pēdējā pietura pirms Varšavas ~800km stiepeins uz mājām.

Top.LV