Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Gribu uz Munameģi braukt...

Pievienota: 16. Aug 2015, 16:39

Komentāri (11)

Citas galerijas no lietotāja ABU

Viss sākās ar klasisko teicienu"aizved mani uz Munameģi...".
Laika apstākļus sestdien sola ideālus.. Nolemts jābrauc,vedīšu.
Lai būtu "barā jautrāk" tiek organizēts MPowerī brauciens. Šoreiz atsaucība maza, bijām 6 braucēji ar 5 mo. Varbūt ka tā bija labāk... to sapratu pēc tam. Bija savākušies īstie "lidotāji"
Ar pārvietošanās ātrumiem šoreiz nebija nekādas problēmas. Tik bažas par EST bija...nolēmām pa mierīgo(ha-ha-ha!). Tik igauņu superīgie ceļi(ne braucēji) ieviesa savas korekcijas! Tas jau klusībā arī tika plānots.
Ceļš Nr.148 Rouge-Haanja vienkārši fantastisks... ir jau arī teiciens"pie 200 visi ceļi paliek interesanti", tad šis jau pie 100 ! Ceļa klājums ideāls-rupjais, domāju pa slapjo arī tur labi. Nepārredzamie, mānīgie līkumi .... mīzējnervs, lai arī trenēts, strādāja perfekti. Atmiņā nāk "leišu kalniņi"- tik šeit nemet pauguros pa gaisu un foršāks segums+tīrs ceļš.
Tad ceļš Nr.71 Kanepi-Oteppā-Rongu mmmm.... pie mūsu mīļajiem ātrumiem kuri krietni pāri atļautajiem(aizmirsās pat par visiem est sodiem) ...vienkārši bez vārdiem.
Un saldā ēdienā ceļš Nr.54 Karksi-nuia - Rūjiena(igauņu pusē protams labāk). Laikam igauņi sen nebija redzējuši tādu "lidojošo piecinieku" ! Taču visā brauciena neradījām draudus un netraucējām nevienam un paši sev! Bija gan gadījums ..., nerādīsim ar pirkstiem kurš, kad gribēja pārspēt fizikas likumus.... labi ka bija piebraucamais ceļš...viss bija ar smaidu un laimīgi.
Apskatīts Munameģis, uzkāpts(!!!) tornī. Iedzerts alus EST visaugstākajā vietā. Skaisti skati no augšas un viss pārējai sakopts. Kad mūsu Gaiziņš nez būs tāds?
Apskatīts privāts moto muzejs. Bija interesanti pašiem, jo stāstīt saimnieks maz ko varēja krieviski. Tad apskatīts ziemas sporta centrs Oteppā. Iespaidīgi.... apskaužu igauņus.
Diena super, kompānija laba(pietrūka tik man dažu "kaujās"pārbaudītu braucēju), moči gāja lieliski.

Mājās krietni tumsiņā, nogurums patīkams. Nobraukti ap +-600 lidojoši km
Paldies par kompāniju! Kopā jautrāk! Šoreiz "netīšām" sanāca gandrīz TT brauciens 600km garumā.
Ceru ka patika un šie braucēji nākošreiz arī brauks! Ar vienu ausi vakarā pie kafijas dzirdēju ka jā


PM. Videoprojekts saglabājot mazliet nogļukoja ceru ka sapratīsiet, jo pārtaisīt ļeņins.


Top.LV