Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Pārbrauciens "Pretī Zelta rudenim"

Pievienota: 28. Sep 2015, 10:02

Komentāri (12)

Citas galerijas no lietotāja tivars

Kā sludināts, Svētdien, 27.09. saorganizējāmies nelielam vienas dienas motoizbraucienam igauņu virzienā. Pasākums brieda kādu mēnesi, datums nospraudās tieši tāds daļēji tādēļ, ka šoreiz sezonas noslēgumu vēlējāmies organizēt paši, nevis lielajā barā braukt, daļēji vienkārši tā sanāca.

Nedēļas sākumā laika prognoze maigi sakot bija ne visai, šķita, ka tā arī nekur neaizbrauksim, bet ar katru dienu tā uzlabojās un brīvdienas solīja lieliskas, kādas tās arī bija. Svētdienas rītā mazliet rasināja, viss bija slapjš, pielijis un dažs labs braucējs jau sāka pārdomāt vai braukt, bet par laimi viss notika.

Izbraucām no Rīgas ap pus deviņiem, pa ceļam ātri vien secinājām, ka ar vasaras cimdiem un pārējo ekpipu ir krietni par plānu. No rīta mitrums bija tāds, ka šķiet, cirvi gaisā var pakārt. Brīžam diezgan pamatīga migla, stikliņus aizsita tā, ka neredzi kur braukt, migla cauri visām parpalām šķiet dvēseli velk ārā, bet skati neaprakstāmi - miglā tīts lauks ar siena ruļļiem un saule, kas lēnām, neatlaidīgi miglu gaiņā. Aleja ar sabirušām zeltainām lapām, kas iet pa gaisu no moču saceltā vēja!
Nopriecājos par svaigi iepirktajām ūziņām un rudens cimdiem, dēļ kā braucienu varēju bez kreņķiem izbaudīt. Neatsverama extra bija arī pirms mēneša iegādātais plastmasas štruntiņš - "kruīza kontrole", kas ļāva atpūtināt ne tikai kreiso, bet arī labo roku, kā arī darīt tādas ne visai gudras lietas, kā pašiņu uzņemšanu braukšanas laikā.

Maršrutu bijām ieplānojuši iepriekš, nelielas korekcijas ieviesām atceļā brauciena pa Pleskaveni vietā izvēloties caur Api braukt atpakaļ uz Valku un tad pa Valmieras šoseju mājup, kas manuprāt bija ļoti OK izvēle. Atceļā diezgan apgrūtinoša bija acīs spīdošā saule, kā arī kļuva atkal vēsāks.

Kopumā brauciens izvērtās 670km garā pārbraucienā, kas viendienniekam šķiet pilnīgi pietiekami.Top.LV