Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Ar motorolleri pa Trollstigen Norvēģijā

Pievienota: 16. Aug 2016, 15:25
Atjaunota: 16. Aug 2016, 16:33

Komentāri (6)

Citas galerijas no lietotāja JJJ

Mans video:
https://youtu.be/wYj1P5azbtk" target="_blank" title="https://youtu.be/wYj1P5azbtk" class="postlink">https://youtu.be/wYj1P5azbtk

Šī gada jūlijā ar kemperi un motorolleri bagāžniekā izmetām divu nedēļu līkumu pa Norvēģiju. Motorolleri vilkām ārā divas reizes. Pirmo reizi to izripinājām ārā kempingā Suleskard un nobraucām turp un atpakaļ līdz Lysebotn, kas atrodas Lisefjorda (Lysefjorden) galā. Apmēram pēc pirmajiem desmit kilometriem sāka līt. Kjeraga stāvvieta, kurai pabraucām garām, bija miglā tīta. Pa līkloču ceļu lejā līdz Lysebotn nobraucām pa lietu. Nobrauktais maršruts, protams, bija skaists, bet laika apstākļi šo prieku mazliet pabojāja.

Otro reizi motorolleri izvilkām ārā Geiranger kempingā, jo bijām ieplānojuši pavizināties pa Troļļu ceļu (Trollstigen). Attālums līdz tam (75 km) mums likās ļoti piemērots nelielam vienas dienas izbraucienam. Ceļā uz Trollstigen norvēģu motociklistu kompānijā šķērsojām ar prāmi fjordu. Nobraukuši pa Trollstigen līkločiem lejā, apakšējā stāvvietā, pēc nelielas pauzes griezāmies riņķī un braucām atpakaļ uz Geiranger kempingu. Pēc šīs vasaras adrenalīna, izbraucot apledojušos Alpu ceļa līkločus uz Passo dello Stelvio kalnu pāreju, Trollstigens likās kā mierīgs izklaides brauciens.

Kopējais ceļojuma maršruts

Suleskard kempingā pirms brauciena uz LysebotnLysebotn miglā tīts

Lysebotn

Atgriežamies pa lietu uz Suleskard kempingu no Lysebotn

Geiranger kempingā pirms brauciena uz Trollstigen

Kopā ar norvēģu motociklistiem šķērsojam fjordu ceļā uz Trollstigen

Pirms TrollstigenTrollstigen apakšējā stāvvietaEsam atpakaļ Geiranger kempingā savās "mājās"


Nonācām pie atziņas, ka maršruts Geiranger-Trollstigen-Geiranger var būt kā piemērs labam vienas dienas izklaides izbraukumam ar rolleri. Nobrauktie 150 km nebija ne par daudz, ne par maz. Brīnišķīgi dabas skati, labs asfalts, līkumainais un kalnainais reljefs padarīja braucienu sevišķi interesantu. Nebija intensīvas satiksmes un atļautajā 80 km/h ātrumā mēs ar relatīvi nelielo motorollera jaudu (150 cm3) elementāri iekļāvāmies vienotā plūsmā ar visiem. Noveicās arī ar laika apstākļiem.
https://youtu.be/wYj1P5azbtk" target="_blank" title="https://youtu.be/wYj1P5azbtk" class="postlink">https://youtu.be/wYj1P5azbtk
Top.LV