Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Dēka ar ceļojumu uz Korsiku - I daļa

Pievienota: 09. Dec 2016, 18:52
Atjaunota: 09. Dec 2016, 20:17

Komentāri (11)

Citas galerijas no lietotāja Mr-Scorpion

galerijas nosaukums tika apzināti izvēlēts, liekot pamatīgu uzsvaru uz vārdu "Dēka". iemesls gluži vienkāršs - jau atkal gandrīz mūsu galamērķī mēs nenonācām. atkal, jo pirms 2 gadiem pirmais mēģinājums beidzās pavisam ne uz tās priecīgākās nots ... nu vismaz man.
http://www.motopower.lv/member_gallery.php?gal_id=13115

tad nu, valdot čuru biksēs, izdarot visus secinājumus no 2 gadus iepriekš gūtās pieredzes un ievērojot lielu piesardzību, tika izdomāts doties Korsikas virzienā, sastādot Vaterlandam & Co uz motorrada kompāniju ar 4 ratainu BMW. tomēr, kā izrādās, ar manu piesardzību ir krietni vien par maz, lai ceļojums noritētu gludi un bez starpgadījumiem. bet visu pēc kārtas.
No Rīgas devos Vaterlanda satikšanas punkta virzienā ar pietiekoši lielu rezervi, lai sākumā no Liepājas ar prāmi pārceltos uz Travemundi, tad savā nodabā dotos Zurich virzienā, kur satiktu savu ceļojuma biedreni un tālāk dotos divatā, satikt no britiem ierodamies Fāterus šis plāns gandrīz neizdevās, jo netālu no Freiburg, manam auto pazuda kondicionieris. nodomāju - iztikšu. izrādījās - ilgi dzīvot pavēlēja motora skriemelis. un te nācās secināt, cik tomēr vācieši paši ir lieli maitas bet vācu turki ir . vietējām BMW centrā atradu detaļu, bet uz tās nomaiņu bija jāgaida 2 dienas. un vācietim bija "pie dirsas mazas ragaviņas", vai man tur kas notiek. toties turks savā servisā 99 reizes mēģināja pārbīdīt grafikus un, saprasdams, ka nesanāks, piezvanīja uz 80km attālo Zurich virzienā esošo Lorrach miestiņu un atrada man brīvu robu detaļas nomaiņai

nu ko - ceļš turpinās. ceļa biedreni esmu saticis, šveices policija mani Zurichē izkratīja kārtīgi, novērtēja bumerim Luftwaffe uzlīmes klātbūtni, uz veco labo joku "alla- ja v bar" nenoreaģēja un esmu laimīgi ticis līdz Lucern.
nākamā diena tiek veltīta Jungfraujoch apskatei.


šo vietu ir ļoti vērts apskatīt, bet jāņem vērā 3 būtiskas lietas: 1) turbo dārgi, bet ir tā vērts; 2) veltiet tam visu dienu (kā minimums); 3) abnormāls tūristu bars, kā rezultātā - mega garas rindas uz vilcieniem.


šitie mazie melnie punktiņi ir slēpotāji uz kalnu trases pa Jungfrau ledāju. tur ir ne tikai ledājs, bet sniegs pa pilnam.
ledāja iekšā ir izveidotas ejas. klinšu nav, jo viss ir milzīgs ledus klucis.


top of the Europa


bildes apakšējā, kreisajā stūrī ir redzama intermediate stacija, no kuras vilciens iet augšup, un lejup - uz ciemu.
Francijā jau satiekam Vaterlendus ar moci. un te sākās dēku otrā daļa. pavisam nedaudz vēlāk atklājās, ka Motorradam netipiski ātri karst motors. rezultātā, kādā no kalnu pārejām moto ekipāža met mieru dzesēties, kamēr mēs turpinām ceļu ar auto līdz nākamajai kalnu pārejas virsotnei, kur viņus gaidam. tikmēr fočējamies.


pēc kādas pusstundas priecīgi mādams parādās arī mūsu ceļojuma biedrs ar Co.


nākamājā naktsmītnē tiek pieņemts lēmums - varbūt jānomaina dzeses šķidrums. no rīta tas tiek arī veikts.


pēc laba darba der arī pabrokastot


taču prieki bija īsi. uzlabojumu nav. atkal jāstāv un jādzesējās
tiek pieņemts lēmums - moci max atslogot. visas mantas un Co rider pārceļam uz auto. Vaterlends ceļu turpina lepnā vientulībā.


tādā formātā tiek sasniegts viens no dienas mērķiem - Napoleon route.


apm. tur, kur pirksts, tur ir arī Napoleona kalnu pāreja.


te jau mēs tuvojamies Nicai. ir divējādas sajūtas. no vienas puses - Vaterland ar moci nekur nemanam. varbūt ir mocim atvēries vaļā un viņš ar gaismas ātrumu tuvojas Nicai. no otras - a kur viņš ir? jo sazvanīt, protams - nevar.


nu jau esam Nicā.bet sajūtas ir pavisam draņķīgas. moto un Vaterland nav nekur atrodams un sazvanāms. stāvam ļoti grūta lēmuma priekšā. ko darīt? līdz prāmim ir kādas 4h. braukt vieniem? jo viesnīcas atcelt nevar un vispār - viss ir slikti. Vaterlanda telefons nestrādā (izslēgts). beidzot pienāk ziņa no kaut kāda kreisā tel. nr. - "jūsu draugs ir tādā un tādā stāvvietā, gaida jūs". ja kāds to spētu novērtēt - CIK milzīgs akmens novēlās mums no pleciem. zibenīgi Vaterlands tiek atrasts, kopīgas vakariņas un virzamies prāmja virzienā.
atā Nica. bija skaisti.


turpmākā dilēma - ko darīt tālāk? skaidrs, ka mocis karsto Korsikas klimatu neizturēs. bet Nicā atstāt to arī nevar, jo atceļā mēs atgriežamies citā galapunktā. skaidrs ir viens - jābrauc uz salu un no rīta domāsim.
secinājums viens - arī tehnikas laikmetā tehnika var pievilt visdrausmīgākajā veidā. tomēr viss ir labi, kas labi beidzās

turpinājums sekos
Top.LV