Online

Pašreiz MOTOpower skatās 62 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Honda VFR 800 3200eur

Pievienota: 28. Feb 2017, 11:18
Atjaunota: 09. Oct 2017, 15:35

Komentāri (7)

Citas galerijas no lietotāja QQlis

Pārdodu Honda VFR, kas dzimis 2004.gadā. Sarkanajam Bērītim ir ”V-tec V4” dzinējs ar elektronisko degvielas iesmidzināšanas sistēmu un gandrīz 800 ccm. Maksimālā dzinēja jauda ir 110 Zs @10500 rpm, caur 6 pakāpju pārnesumu kārbu un ķēdi līdz riepai aiziet gan tikai aptuveni 102 Zs. Grieze griezīte meklējama aptuveni ap 8500 dzinēja apgriezieniem minūtē un kopā veido 82 Nm. Lai šo mežonīgo ērzeļu baru varētu savākt un novadīt vajadzīgajā virzienā rūpējas sezonu brauktas Mičelin road pilot 4 septiņjūdžu tupelītes, un rūpēsies par to vēl arī nākamo sezonu! Viss iepriekš minētais kopā ļauj saredzēt spidometrā skaitli lielāku par 230 garuma mērvienībām stundā (kuš tikai nesakiet to Krapsim). Saka jau, ka bremzes ir mīkstajiem, bet ja no tomēr kādreiz jūti, ka tevī iezogas citu sētās šaubas, tad par to, lai varētu 208 kilogramus smago Bērīti apturēt rūpēsies kominēto (darbojas līdzīgi kā auto – spiežot priekšējās bremzes bremzē arī aizmugurējās un otrādi) bremžu sistēma ar 3 virzuļu NISS’c’IN suportiem un diviem 296mm lieliem diskiem priekšā un vienu 256mm lielu disku aizmugurē. Lai Bērītim ātrajos pārskrējienos auzas netrūktu rūpējas 21 litru bāka ar ko labos laikos var nobraukt līdz pat 400 kilometriem (pārbaudīts Norvēģijā), bet ja ir lustīgs garīgais un aša labā roka, tad gadās, ka pietiek vien kādiem 200. Par jātnieka komfortu rūpējoties Bērītim ir uzstādīta centrālā kāja, apsildāmie groži, kā arī papildus vējstikls. Bērīts nav stallī stavējis un noskrējis 33 tūkstošus kilometru, tāpēc ir uz tā ir atrodama arī kāda skrambiņa. Citādi Bērītis ir pie labas veselības.

Līdzi nāks vēl šādi tādi loriņi:
1. pasažieru seglu uzlika Bērīša krāsā.
2. Visu trīs koferu turētāji
3. Helibars grožu pacēlāji un oriģinālie kliponi
4. Oriģinālais caurspīdīgais vējstikls, ko iepriekšējais īpašnieks ir nedaudz apīsinājis - Tīri pilsētas izbracieniem siltā vasasras vakarā, kad gribas sajust vējiņu savās spalvainajās krūtīs.
5. galveno atslēgu komplekts (uzglabājas zem segliem, ja nu gadās kāda ķibele sīkajiem remontiņiem ceļā).
6. Signalizācija ar divvirzienu saziņu (darbojas līdz par 500 metriem, gadījumā ja kāds nesankcionēti grābstās gar Bērīti uz pulti nāk brīdinājums).

Sākotnējā cena 3200 EUR.
Sīkāka info PM iekš MP vai telefoniski (Whatsapp arī ģeld) 22 viens astoņi 04 trīs 7.

Izskatīšu arī maiņas varintus pret Suzuki DL1000/ Ducati Multistrada...

Top.LV