Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

SFRT un Brembo “uzsauc” braucienu uz WorldSBK Francijā

Pievienota: 20. Feb 2018, 09:44

Pievieno komentāru

Citas galerijas no lietotāja spoks

Divi motobraucēji, kas būs sakrājuši visvairāk punktu SFRT un Brembo organizētajā akcijā “Brauc droši - līdz World SBK!”, saņems apmaksātu braucienu uz WorldSBK posmu Magny Cours, Francijā.

Motobraucēji punktus varēs iegūt, gan cītīgi uzlabojot savas motobraukšanas prasmes SFRT organizētajos treniņos, gan apkopjot motociklu SFRT motociklu servisā, izmantojot Brembo un citas augstas kvalitātes detaļas.

Punktu krāšana sāksies 20. februārī, un turpināsies līdz pat 2018. gada 1. septembrim. Lai reģistrētos punktu krāšanai, braucējam jāizpilda anketa, personīgi ierodoties SFRT veikalā, Gustava Zemgala gatvē 67.

“Mūsu mērķis ar šo akciju ir veicināt cilvēku interesi par drošu motobraukšanu, kas sevī ietver gan braukšanas prasmes, gan zināšanas par to, kā pareiza motocikla apkope uzlabo vadāmību - un līdz ar to arī rezultātus trasē, kā arī motobraucēja drošību uz ielas”, sarunā pastāstīja SFRT vadītājs Rūdolfs Bergmanis. “Protams, ja ar to veicināsim arī sava un Brembo zīmola atpazīstamību motobraucēju vidū, tas būs patīkams blakusefekts”.

Piemēram, par apmeklētu SFRT treniņu motobraucējs saņems vienu punktu, par eļļas maiņu motociklam SFRT servisā - divus punktus, par ķēdes un zobratu nomaiņu - trīs punktus. Pilns punktu krāšanas iespēju saraksts atrodams SFRT.LV mājaslapā. Jāpiebilst, ka punkti par motocikla apkopi tiek uzkrāti, tikai iegādājoties nepieciešamās rezerves daļas SFRT veikalā.

Divi motobraucēji, kas akcijas ietvaros sakrās visvairāk punktu, saņems apmaksātu ceļu, dzīvesvietu, un ieejas biļetes uz World SBK posmu Magny Cours, Francijā.

Vairāk informācijas SFRT.LVTop.LV