Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Motoinstruktores/Leldes Sezona 2017:)))

Pievienota: 12. Mar 2018, 14:49
Atjaunota: 12. Mar 2018, 20:31

Komentāri (14)

Citas galerijas no lietotāja motomeitene

Njā...2017.gads nav bijis tas vieglākais, bet tas tā Dzīves cīņa vienmēr būs. Bet laikam lielākā sāpe bija, par to, ka ļoti smagas muguras traumas dēļ jebkurā brīdī var te nebūt. Tā nu 2017.gads tika aizliegta turpmāk smaga bezceļa braukšana un saskrūvēt sevi ar dzelžiem un skrūvēm neesmu vēl saņēmusies.
Bet smagākais galvā..kā var nebraukt ar močiem, ja moči ir sirdī???(

Tā nu, Pavasaris Saulīte..daba mostās, lēnais izbrauciens baudot.


Tā drusciņ garlaicīgi vienai, bet kurš tad tagad gaidītu, tādu lēno, prātīgo braucēju))Pirmā pavasara zālīte izdīgusi un es protams tuvākos krūmus un taciņas tāpat izbraukāju))Atklāšanas brauciens.. Protams, ka arī tur jāpiedalās. Kāda nozīme līst vai snieg, ja ar moci un, ja vēl citas Motomeitenes var pierunāt)

Beigās pasākums izvērtās no agra rīta līdz vēlai tumsai.. visas dienas garumā. Ja īstās drēbes. laika apstāķļi neietekmē.Un, kad jau pavasaris iesilst, tad saprotu, nu bez moča nevar, un arī pieneņu ziedēšanas laikā tiek pa aplītim izmest pa mežiem un pļavām.Kad jau moto sezona pilnā sparā un ir jaunie kursanti klāt, tad vakaros tāds labs nogurums, gribās kādu līkumiņu izmest. Beigās sanāk labs izbrauciens un superīgi skaiti ar pasakainiem saulrietiem))

Vasara skrien vēja spārniem, bet moto pasākumos ir gana būts un laiks ar Motomeitenēm arī labi pavadīts.

Tad nu rumaks tiek atkal izstumts un par godu pēdējai darba sezonas nedēļai..uztaisu vienu kārtīgu Vidzemes, zemes ceļu braucienu...

Brauciens no Rīgas Mālpils virzienā.un sanāca kārtīgi izvizināties pa tikko nolīdzinātiem zemes ceļiem, kas rudenī ir fantastiski))

Tad pāris līkumiņi pa Moto paradīzes līkumiem, tiesa gan pa sasalušu un slapju asfaltu, sanāca dikti piesardzīgi ar pumpainajām riepām)Bet Domāju, ka arī Tu to vari, ja gribi..tā,ka tik uz priekšu.

Un vēl Ērgļu novadā tiek iebraukts visos zemes ceļos, kas vien šķiet interesanti.Un Beigās ar nezinu cik mezgliem un līkumiem nokļūstu līdz Jumurdas Muižai. ļoti gribēju atrast, jo tik sen nebija te būts, bet šī vieta bija atmiņā no pirmajiem moto pasākumiem, kad te ir būts. Hm ir Tā dikti viss mainijies, Baigi smuki

Un tad vēl šur un tur..foršas vietas un līkumi, vairākas apmaldīšanās, kad jau vietējie saka, ka te izbraukt nevarēs un benzīns iet uz beigām, krēsla arī metās un visu dienu līst, kad jau lietus tērpā pilnīgi sasalu,
Esmu nonākusi Cesvainē. Te vismaz viss zināms. Un tad kārtīgi tiek izmesti līkumi pa Grašiem

Tad Es padomāju, ka brauc tad Brauc...aizbraukšu līdz Madonai un tad pa foršiem Zemes ceļiem uz Gaiziņkalnu!!Pie Gaiziņkalna pilnīgu tumsa bija klāt un devos uz Rīgas pusi, pa nakti. Viegli nebija, lukturītis maziņš. Bet tad sasapņojos par ērgļu pīrādziņu veikaliņu, lai paspētu līdz slēgšanai..devu tik virsū un 15min bija rezervē. Tiku pie siltas tējas un pīrāgiem, kā arī vietējie labprāt parunājās par dzīvi.

Braucot izdomāju, bet kāpēc gan neaizbraukt uz Siguldu, kopš Sezonas nav būts. Tā kā lietus bija mitējies un silti pīrādziņi vēderā..atlika uzpildīt vien bāku un doties)). Te arī sanāca drusciņ apmaldīties, jo laikam tumsā labāk nebraukt meža ceļos, ko nezin. bet līdz Siguldai tiku un pēc tam arī līdz Rīgai,sanāca traki liels brauciens un gara Rudens diena. Bet Tas bija tik Fooorši!Un, Kad Rudens jau bija pavisam klāt, tad ar draugiem vieglais Bezceļš un smiltiņas

Jautrās taciņas arī tiek pabrauktas uz Siguldu, bet nu šobrīd ar to nevaru aizrauties, jo atpakaļ jau izskatījās, ka netikšu. Bet tas man mīļākais maršrutiņš

Un pēdējie aplīši vēlā rudenī, kad jau vakaros sāk uzsalt. Bet toties ja iekavējies mežā, ir tik Baudāmi saulrieti atpakaļceļā uz Rīgu.

Bet tad, kad visi sāka cīņu pa dublīšiem un sniegu man tas tomēr jālaiž garām.
Bet ja nevar vairs tik traki braukt pa bezceļiem, tad dažreiz vietā nāk, kas cits,. Tā nu Motomeitene Aiga šajā rudenī mani ir nopietni ievilkusi kāpšanas treniņos,pinīgi, kas jauns un nezināms. Tad papildus virves marķēšana un dūferēšanās, un drošināšana. kad pamati ielikti, tad tiek braukts baudīt smiltis un kalnus citā veidā. Man gan klusa cerība bija arī tur uz vietas iznomāt mocīti, bet nu nesanāca.

Tā nu nokļuvu Jordānijā-VadiRum. Un nolēmu ar dažām bildēm padalīties, jo tas bija fantastisks fiziskais pārbaudījums un jaunu piedzīvojumu atradums. Kad ar somām dodies kalnos, kāp pa sienām, paliec kalnos pa nakti, laidies ar virvēm un piedzīvo tuksneša ballītes.Man pašai izaicinājums bija, laišanās pa 40m augstām sienām, jo jāpierod, ka pats kontrolē daļu un pārējais jāuztic virvei.

Galvenais pareizi piestiprināsiet un pie drošināties, jo īpaši uz vakaru zūd koncentrācija un nogurums sāk pārņemt situāciju. Diezko labi nebūtu drošinātājā neielikt virves cilpu.

bet, kad uznāk karstums virs +32 un esam aizvējā, tad kāpiens ar lielajām somām paliek diezgan smags.

Mūsu komandas Bosi, kas izveda pa Berberu takām, kuras vieni ietu daudz ilgāk. Tāpat arī rīkoja mums ballītes un baroja, jo tuksnesī daudz veikalus neatradām.

Super komanda!

Skati vienkārši fantastiski un kopā ir vairāki tūkstoši bildes, no kurām vairāki simti ir liekamas rāmīšos).

Labs ieguvums Pusmūžā..pamēģināt ko Jaunu DD.

Jāsaka, tā, lai arī daudz ķibeles un jātiek pāri ķirurgu šausmu stāstiem ...vēl kutinos. Un, tas deva tādu stimulu pamēģināt jaunas lietas, kā nopietnu sportu pie treneriem, kāpšanas treniņus, dejas latīņu stilā, kuras nerada triecienus mugurai, tika uzspēlētas bungas, kas bija viens no sapņiem, tā kārtīgi pamēģināt uzsist pa bungām)), un jā pludmales volejbols visas ziemas garumā kopā ar Motomeitenēm!!!
Lai Biedri Fantastiska 2018.Gada Motosezona!!!
Saudzējiet Veselību...un baudiet braukšanu kamēr var...un Dzīvi arī Protams)!!!


Top.LV