Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Bišķi no #853 2019. gada sezonas

Pievienota: 04. Nov 2019, 18:30

Pievieno komentāru

Citas galerijas no lietotāja barons13

Tā kā mana sezona pa lielam ir noslēgusies, laikam varētu tā kā atskatīties uz 2019to gadu. Jāatzīst, ka braukāts ir mazāk kā gribētos, bet nu dažus kadrus ielikt laikam pieklātos.

Tā kā dzīvoju Maltā, tad sezonu atklāju 7tajā Janvārī Laiciņš bija ok, nu kāpēc gan neizvilkt močus laukā.


Laiskie pavasara rīti ar visādiem izbraucieniem apkārt pa salu un uz visām pusēm. Šeit, ja atceros pareizi, ir klasiskais vietējo brīvdienu izbrauciena punkts, jebšu Cirkewwa - salas tālākais ziemeļu punkts, no kura atiet prāmis uz Gozo.


Palēnām uz vasaras pusi nāca briedums un domas par to, ka vajadzētu tākā papildināt garāžu. Ilgi meklēju un domāju ko man gribas, bet beigās kauliņi krita uz šo - 950 Adventure.


Tā kā strādāju pārāk daudz, tad darbs pa lielam pispieda paņemt pāris nedēļas atvaļinājumu Tad nu tas tika izmantots vizinoties pa Latvijas grantenēm.


Tika apciemots arī biedrs Iļjičs


Kā arī apbraukāti mazāk zināmi, bet ne mazāk baudāmi maršruti pa LV


Pēc slaistīšanās pa LV nācās atgriezties Maltā, kur viss bija tā pārkarsis un izdedzis, ka pat palmas bija novītušas. Šajā laikā manuprāt močus izvilkām tikai 2x mēnesī, jo tie vienkārši brutāli vārijās.


Ap Septembri atkal nācās iegriezties Latvijā, līdz ar ko varēja mazliet pabaudīt agro rudeni.


Un nu jau pa lielam pēdējie izbraucieni Maltā ar šiem močiem. Dažādu iemeslu pēc tika lemts tos nogādāt atpakaļ Latvijā.Čik čik un atpakaļ mājās. Līdz ar šo mana 2019. gada sezona ir noslēgusies. 2020. gads laikam būs visai patukšs, bet ceru atvēzēties uz 2021 un kārtīgu krāmēšanu pa Latviju


Top.LV