Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Low budget lauku stail pēcalus braucamais

Pievienota: 05. Aug 2009, 16:04
Atjaunota: 11. Aug 2009, 09:41

Komentāri (33)

Citas galerijas no lietotāja markelis

Kādu dienu, kārtējo reizi galīgi bez veselības minoties 4 km uz tuvāko veikalu pakaļ zālēm tika nolemts, ka nepieciešams kāds motorizēts transporta līdzeklis. Tiesa šķūnī ir Jawa, taču ir reizes kad nepieciešams kaut kas tāds ko vajadzības gadījumā var iemest grāvī un izlikties ka ceļmalā sauļojos. Nekādu daudz maz ievērojamu naudu šim pasākumam ziedot negribējās un nejauši paģiru vai citas intoksikācijas rezultātā par smiekla naudu tika iepirkta kaudze sarūsējušu lūžņu un kaste ar motora detaļām, ko iepriekšējais īpašnieks sarunas karstumā stādīja priekšā kā mopēdu "Rīga 7".

Tas viss tika daudzmaz notīrīts, šķūnī atrsta pusbundžiņa kaut kādas sarkanās krāsas un gndrīz pilns melnās krāsas baloniņš.

Rati, protams, tika banditizēti (c) sporc. Noderēja arī vecās mauntinbaika riepas, jo kā izrādijās tiem aparātiem rati arī 26".Šo panākumu spārnots ķēros pie motora salikšanas, kas arī tika izdarīts, tiesa kaudzīte detaļu palika pāri. Pieņēmu, ka tās ir rezerves daļas, ko iepriekšējais īpašnieks devīgi iedevis līdzi. Vēlāk atrodot un papētot manuāli tā izrādījās tikai daļēji patiesība - nācās izjaukt un salikt atkal, šoreiz veiksmīgi.

Rezultātā aparāts iet kā zvērs, veikti jau vairāki mērķa braucieni un pa šoseju ar zināmu pacietību var ieskrieties pat virs 40 kmh. Tiesa nelielu diskomfortu rada bremžu neesamība, taču ņemot vērā aparāta jaudu un max ātrumu ar šo uzdevumu diezgan veiksmīgi galā tiek zandales.Nākotnē paredzēts tomēr vismaz vienu bremzi sataisīt un vajadzētu kautkur sameklēt aizdedzes vāku. vot.Top.LV