Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Pavasara pēdējais "Bez-Lapu" brauciens gar Gauju

Pievienota: 26. Apr 2010, 12:38

Komentāri (4)

Citas galerijas no lietotāja JuriZ

Sveiciens visiem!

Pienācis laiks šīgada pirmajai ilustrētajai atskaitei.

Tā kā bērziem sulas jau "nogājušas", pagājušās nedēļas otrajā pusē sāku uztraukties, vai TAS būs lēmis šogad pagūt veikt vienu pārbraucienu, pirms mežs ir pārvērties necaurredzamā, spilgti zaļā, plaukstošā pumpuru un lapu masā. Tika saorganizēta domubiedru kompānija 2x2 (divas Hondas un divi KTM) un svētdienas agrā rītā brauciens varēja sākties..

Diemžēl jāatvainojas, ka tik maz lietoju fotoaparātu un lielākā daļa patiešām spilgtu uzskates līdzekļu palikuši vien manā vizuālajā atmiņā.

Svarīgi - arī šoreiz brauciena uzsvars tika likts uz leģitimitāti GNP un tā iekšējās kārtības noteikumiem, tāpēc centāmies braukt vienīgi pa ceļiem, lieki nebojāt zemessedzi un nebraukt zem aizliedzošām zīmēm.. Tā kā dabas postītāju un raganu medniekiem šeit ņehuj darīt

Sākās tas viss ar vienu mazu, slapju un slidenu traktora ceļu augšup kalnā Turaidas pusē.

Lc4power is leading the way:


Tika secināts, ka pieredzes un atbilstošu riepu trūkums netraucē mūsu jaunākajam dalībniekam sekmīgi tikt dubļu pārņemtajā stāvumā.

Pārplūdusī Gauja iepriekšējās nedēļās bija stipri pārveidojusi savu pieteku gultnes un krastus, tādā veidā iepriekš elementāras vietas padarot grūti izbraucamas:


Pēc dubļu kalna pievārēšanas pat daļa no Lc4power ir saguruši:
Dažiem s..du vēl arvien šķiet par maz un tie dodas jaunu neceļu meklējumos:


Atpūtas mirklis pie Gaujas pēc neskaitāmu km noripināšanas:
Nafigātors ar savu paklausīgo sekotāju pulku:


Noslēgumā interesentiem varu padalīties ar aptuvenu dienas maršhrutu, kurā ar sarkanu izcelti enduro cienītājiem baudāmākie posmi:
http://www.balticmaps.eu/?lang=lv&draw_hash...=6&layer=map

Rezultātā nobrauktas gandrīz 3 bākas, veikti ~240km un motocikliem veiksmīgi atjaunots zemes krāsas maskēšanās pārklājums. Veiksmīgi atklāts viens jauns, iepriekš nezināms vecā ceļa posms gar Gauju pie Simtupes. Atjaunotās pozitīvā garastāvokļa rezerves nav izsakāmas mērvienībās..

Paldies lieliskajam laikam, kompānijai un Lc4power par līdzdalību brauciena realizācijā!

Viss ir
Top.LV