Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Mans sezonas noslēgums

Pievienota: 21. Sep 2010, 18:24

Komentāri (12)

Citas galerijas no lietotāja oss

Pirms nolikt moci uz ziemas miegu, gribējās vēl kārtīgi izbraukties. Par cik fāters strādā Helsinkos, tad nolēmu doties viņu apciemot un pie reizes kārtīgi izbraukties pa labiem ceļiem Somijā, tā teikt saldo ēdienu pēc sezonas. Rezultātā 3 dienās nobraucu 1400 km pa interesantiem un galvenais gludiem ceļiem.

Līdz Tallinai ceļš ir ok. Uz Helsinkiem braucu ar lētāko prāmi Eckero Line.44 Ls man un mocim turp-atpakaļ.Mocis jānostiprina pašam. Štropes ko viņi dod ir sarūsējuši sūdi. Bij līdz arī pašam savas.

Uz redzi, Tallina.

Uz prāmja viss kā parasti.

Ar šo negaisu man ir nozīmēta tikšanās Helsinkos,kad ierodos tur, tad līst spēcīgi, bet man jānobrauc tikai kādi 10km.

Benzīna cenas tur nav tik draudzīgas. Bet kā saka S.Barger "I never tought freedom was cheap"

Somijā izvēlos braukt pa ceļiem, kas iet paralēli lielajām šosejām un nekļūdos. Ceļi ir ļoti ainaviski, gludi, līkumaini, ar reljefu un tukši, jo visi mauc pa motor way. Uz austiņām uzlieku mierīgu muzonu un baudu.Tamperē aizbraucu uz skatu torni,lai paskatītos uz visu no augšas.

Benzīnu leju un pats barojos tikai Nestē. Prieks, ka mana nestes karte darbojas arī tur, tikai žēl, ka ne pa Latvijas cenām.

Viena no pieturām-pilsēta Turku. Diezgan skaista pilsēta.Pēc 620 nobrauktiem km un 11 stundām uz moča, šis ir-must have!

Svētdienas rītā salaboju zābakus Marlboro Man style, sapakojos un dodos mājup. 400 km no Tallinas līdz Jelgavai veicu 5 stundās.
Esmu gandarīts par braucienu. Bija forši

Top.LV