Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Laiva

Pievienota: 01. Oct 2010, 10:23

Komentāri (28)

Citas galerijas no lietotāja markelis

Tā kā ir parādījies medību makšķerēšanas topiks, nolēmu ka jāuztaisa arī kāda ar to daudz maz saistīta galerija.
Pēdējā laikā esmu pavilcies arī uz copi un sapratu, ka vajag pašam savu laivu. Piepūšamo negribēju principā - čakars ar viņām un neērti a nopērkamās stiklašķiedras likās baigi dārgas un arī lielākas nekā man gribētos. Tātad ideja, ka vajag nepiepūšamo laivu copei, stabilu - značit plakandibena un nelielu, lai var uzlikt autiņam uz jumta. Bez tam man mūžīgi niez rokas pamēģināt ko tādu, ko nekad neesmu darījis un pat īsti nezinu no kura gala ķerties klāt.
Pastudējot internetu sāk rasties nojausma kā tam visam būtu jāizskatās un kā aptuveni to varētu dabūt gatavu.
Aiz neko darīt darbā fiksi rodas rasējums (kuram gan beigās ar realitāti bija visai nosacīts sakars, jo ne visu ko var uzzīmēt var uztaisīt).Tiek sadabūtas pāris finiera loksnes (divas 4mm, viena 12mm) un var sākties detaļu izgriešana.Kad detaļas gatavas var mēģināt šūt kopā.ŠādiPamatkorpuss gatavsŠujam klāt bortiem līstes, lai dabūtu smuku vienmērīgu liekumuNu var ķerties pie stiklašķiedras un sveķiem, izlīmēt iekšējās šuves, kā arī samontēt iekšējo konstrukciju.

Kad tas gatavs, gāžam riņķī un griežam not hamutus (bik mandrāža bij gan vai nu tas viss neizjuks)Līmējam šuves no ārpuses un smērējam visu korpusu ar sveķiem.Viss gatavs, jāsamontē tikai soliņi.Plānu par transportēšanu uz jumta ir izdevies realizētLaižam to kuģi ūdenīIzturības un celtspējas tests. Īstenībā biju diezgan izbrīnīts, jo nevienam no tiem, kas sēž laivā nav mazāk par 90 kg tā kā 270 kg celtspēja pēc būtības vienvietīgai laivai ir baigi ok.Testa brauciens pagāja bez problēmām, jāsataisa vēl normāli airi un aiziet jūriņā.

nu kaut kā tā.

Top.LV