Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Pateicamies par dalību labdarībā 2011. gada sākumā

Pievienota: 19. Feb 2011, 12:07
Atjaunota: 19. Feb 2011, 21:11

Komentāri (10)

Citas galerijas no lietotāja spoks

2010. gada nogalē un jaunā gada sākumā Latvijas BMW klubs aicināja piedalīties labdarībā (sākuminformācija- http://www.motopower.lv/article.php?id=320). Labdarības laikā- mēneša garumā no ziedotājiem tika vāktas drēbes, apavi, somas utt.. Varēja arī veikt ziedojumus naudas izteiksmē. Rezultātā ziedojumi nokļuva divās vietās - Strazdes bērnu namā šī gada 5. februārī un veco ļaužu mītnē „Pēterupe” Lēdurgas pagastā šī gada 10. februārī.

Labdarības laikā tika savākti astoņi lieli maisi ar dažadām drēbēm, arī daži apavu pāri un somas. Par tām visvairāk priecājās veco ļaužu pansionātā, tā kā tās bija viņu sākotnējās vēlmes. Daudz arī tika savākts bērnu un jauniešu apģērbs, kurš savukārt nonāca minētajā bērnu namā.

Naudas līdzekļi labdarības laikā tika savākti 285 Ls. Par šiem līdzekļiem, ņemot vērā veco ļaužu pansionāta vēlmes, tika iegādāti pamperi, 25 lieli vannas dvieļi- 169,79 Ls, divi invalīdu ratiņkrēsli- 120 Ls. Bērniem tika dāvāti 28 jostas maciņi- 57,52 Ls un saldumi no BM Auto.

Nedalāms prieks bija bērniem, kad vienas stundas garumā viņus izklaidēja triku meistari, kurus kā dāvanu bērniem bija noorganizējis BM Auto. Otra īpaša dāvana no BM Auto bija liels televizors pansionātam.

Īsumā par iestādēm:
Latvijas BMW klubs Strazdes bērnu namu jau apmeklē otro reizi. Strazdes bērnu nams atrodas Talsu rajona Strazdes pagastā. Strazdes bērnu nams sniedz ilgstošas sociālās aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumus bērniem bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem. Šobrīd Strazdes bērnu namā uzturas 27 bērni vecumā no 2 līdz 18 gadiem.

Veco ļaužu mītne „Pēterupe” ir ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcija, kuras galvenais darbības mērķis ir nodrošināt pastāvīgu vai pagaidu sociālo un medicīnisko aprūpi I un II grupas invalīdiem. Patreiz pansionātā atrodas 17 personas.


Katrs mūsu apmeklējums šajās iestādēs ir sava veida svētki viņiem un pozitīvas emocijas arī mums!


Latvijas BMW klubs vēlas pateikties visiem ziedotājiem un atbalstītājiem!.

Īpašu paldies sakam:
- oficiālajam BMW pārstāvim Latvijā- SIA „BM Auto”;
- veikalu tīkla „Jysk” reģionu direktoram Jurim Baumanim;
- SIA „Ervitex” Agatei Teivānei;
- SIA „T-Bode” Laumai Zībergai;
- SIA „A-Druka” Marekam Grošteinam


Turpinājumā bildes no abiem pasākumiem:


Bērnu nams:Pansionāta brauciens


Top.LV