Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Brauciens uz EST Poker run.

Pievienota: 05. Jun 2011, 20:53
Atjaunota: 05. Jun 2011, 22:02

Komentāri (7)

Citas galerijas no lietotāja ABU

Tatad 3 mo kas brauc Fly, Dragster un es+1 tiekamies 9.00 Berģu DEPO.

Sarunājam pa LV braukt aši, pēc tam pa EST mierīgi +10 virs atļautā.(ha-ha-ha)
Pirmā pietuvieta “Rāmkalni”- atdodam līdzpaņemto izpūtēju Freefaer. Viņa malacis stāvoklī(kā pati izteicās”drīz šķilsies laukā”), bet jau par moci domā

Tālāk velkam līdz Valkai. Es uztankojos, bet pārējie nē(pēc tam nožēlos)!!!Ierodamies laicīgi pēc 12.00 Tartu 1. punktā. Tur jau pilns ar brauktgribētājiem.

Piereģistrējamies, izvelkam katrs pa kārtij.

Tiek pētīta karte un nolemts maršrutu uzticēt TOM-TOMam. Kā vēlāk izrādīsies maršruts sastādīts tā, lai apčakarētu šo ierīcī(varbūt tikai šito). Protams var braukt arī kādam citam dalībniekam astē, bet tas nav inčīgi un arī tas dalībnieks var aizšaut greizi, kā mēsBraucot TOM-TOMs visu laiku mūs grib iedzīt pa zemes ceļiem, bet mēs pretojamies Principā maršruts ir domāts tikai pa asfaltu!
Sasniedzam 2. punktu Varbuse. Tiek izvilkta nākošā kārts. Atpūšamies.

Skaista vieta. Vecā muižā, angāros un izraktos lielos ierakumos ierīkots “Ceļu būves muzejs”Tiek parakstīti daži svarīgi dokumentiŠeit šodien benzīnu nedevaSieva jau gribēja tālāk braukt ar autobusu vai karieti.

Starp citu, šai karietei ir modernas bremzes
Daži eksponāti no šī muzeja.Izstādes daļa bija zem zemes.
Pilsētiņa bērniem


Ar šo vellapēdu es neriskēju braukt, jo redzēju vairākus kritienus
Tā, braucam tālāk, pa ceļam uztankojoties(ha-ha-ha) brauksim uz nākošo punktu.TOM-TOMs aizved pie DUS kurš brīvdienās NESTRĀDĀ !!! Dragsteram benža jau uz rezerves Fly tūlīt arī Paveicās atrast nākošo DUS kur ņem kartes. Abiem bākas bija gandrīz sausas!Nākošais punkts sasniegts. Uztankojamies arī paši un atpūšamies.

Laižam uz nākošo punktu. TOM-TOMs mūs atkal iedzen zemes ceļā. Nobraukuši kādus 5 km apstājamies. Piebrauc dusmīgs Dragsters. Viņš esot redzējis citu ceļu, bet nav varējis mūs noķert.... Nolemjam atpakaļ jau nebraukt, baigie putekļi. Nekas, ar vietējā palīdzību atrodam taisno(arī zemes) ceļuTālāk uz galamērķi – pēdējo punktu, tusa un nakšņošanas vietu. Par cik tuvojas vakars, tad iesēžamies astē vietējiem.

Klāt esam Vaibla. Skaista vieta pie ezera. Ievērojam, ka visi nekordinēti žestikulē. Nodomājam – laikam svecina Noliekam močus, novelkam ķiveres............ĀĀĀrprāc!!!!!!! Odu miljons! Tālāk kaudamies ar odiem ātri ejam saņemt pēdējo kārti un redzam, ka mums nevienan nespīd vinnēt balvu(500 eur)
Fly izvelk “Pret odu līdzeklis” un sapūš visās vietās sev un citiem. Bet tie mazie, stulbie estiņu odi laikam nemāk lasīt latviski un kož NEMAŅĀ!

Daži mēģina augstu šūpoties, bet tas nepalīdz.Mēs ejam ezerā uz mola. Tur mazliet vējš un mazāk odu.

Fly jau izdomā, ka jāsēž būs ūdenī, lai odi netiek klāt.

Ejam skatīties iepriekš pasūtītos aparamentus. Jā.... nosaukumi vien ko nozīmē Citās mājiņās jau iedzīvotāji klapē logus ciet ar palagiem. Lai būtu gaiss bez odiem Sieva aiziet uz tualeti(sausā) un ĻOTI ātri ir atpakaļ. Tur odu esot kā biezs. Mēs ar sievu braucam mājās

Atvadamies no drosmīgiem palicējiem. Es nezinu cik man vajadzētu izdzert, lai es ar tiem odiem paliktuTā 21.00 izbraucam no Vaiblas uz mājām (apm.300km caur Pērnavu).

Pa ceļam satiktie vietējie mums piesola izvest pa taisno uz Viljandiem (bļa, nevajadzēja klausīt).

Bļāviens, tur visur bija ceļu remonti un laista tos laikam ar vircu. Vismaz tā smirdēja

Urā, beidzot labie igauņu ceļi! Sieva neprotestēja, ceļi vakarā tukši, līdz Pērnavai radarus nemanīju – nu tad arī laidu Iebraucot LV uzradās viens BMW X6, kurš apdzina un atpalika un atkal... utt. gribēja laikam "paskrieties" Nu tad es mēreni uzdevu un ļāvu mani apdzīt. O nodomāju “sponsors” un apzināti iesēdos astē, šad tad it kā pievekot, bet neapdzenot Un tā līdz Berģiem viņš no no manis it kā laidās.... Uh gājām labi, Jūrmalā bijām jau pēc 12.

P.S. Pasākuma organizācija bija laba, vietas skaistas, laiks lielisks, ceļi forši. Labi piedzīvojumi. Cik nobraukts tika nepiefiksēju, bet domāju kādus 700km vai vairāk.
Top.LV