Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Tatru šturmēšana, jeb lietus brauciens

Pievienota: 08. Jul 2011, 21:12
Atjaunota: 09. Jul 2011, 10:28

Komentāri (14)

Citas galerijas no lietotāja Sliktais

Sezonas sākumā tika nolemts, ka jāaizbrauc kaut kur tālāk. Par ceļojuma mērķi tika izraudzīta Slovēkija, precīzāk Tatri. Pirms brauciena papētīju laika ziņas , nekas iepriecinošs nebija, bet, ja sarunāts, tad jābrauc. Sākumā īss kopsavilkums, pēc tam īsi komentāri pie bildēm. Braucēji bija 2, Sliktais un Gasjs, vairāk neviens nepieteicās.
Pirmā diena: tika nobrauks ap 930 km kilometri aptuveni 14 stundās. Braucām diezgan uzmanīgi, jo kā tur citās zemēs ar CP Laiks sākumā bija +/- labs, ja neskaita īslaicīgu lietu uzreiz aiz PL robežas. Līdz Varšavai, kurai braucām apkārt, lietusgāzes praktiski nebija. Aiz Varšavas sākās lietus, lija, brīžiem gāza kā no spaiņa. Trases malā motelī arī pārnakšņojām. 100 zloti par numuru ar dušu, ateju, un guļamvietu.
Otrā diena: dažreiz nelija, bet pārsvarā bija lietus. Tika observētas Polijas pilsētas Krakowa u Zakopane, kā arī sāls raktuves pie Krakowas – Wieliczka. Krakowa pilsēta kā pilsēta ar apskates objektiem, cietoksni un vēl visādām „fublām”, kuras neapskatījām.. Zakopane tīri tūristu pilsētele ar čigāniem, smukiem dabas skatiem, bet nekas vairāk, braucam tālāk uz Slovākiju, uz Popradu. Vakarā palikām viesu mājā netālu no Poprad, saucās Štrba. Par viesu māju varu teikt vienu – lēti un labi 11 €/diennakts katram , ja vajag, varu iedot kontaktus PM. Mājas īpašnieks, vai precīzāk apsaimniekotājs daudz vārdus jau iegaumējis latviski
Trešā diena: lietus lija, bet ne visu laiku, izbraucām kalnu ceļus. Vispār jau diezgan extrēmi, ceļu stāvoklis nav labāks kā LV, aiz pagriezieniem ir bedres, izskalojumi, tā kā bija jābrauc uzmanīgi
Ceturtā diena: Lietus brīžiem nelija, bet pārsvarā gāza, tāpēc arī interesantākie apskates objekti netika nobildēti.
Piektā diena: - braucam mājās.
Par braukšanas komfortu. Ceļu stāvoklis gan PL, gan SK ir loterija. Var būt gan ļoti labi, gan bedre un „pampaki’ LT tomēr vislabākie.
Par CP: - LT redzējām, bet sanāca mierīgi pabraukt garām. Polijā – turp braucot bija, bet mēs +/- braucām mierīgi, mājupbraucot gan bija, tai skaitā arī ar R1200RT, bet pakaļ neskrēja, tikai žestus gan rādīja, bet tie bija ar auto
Par cenām: PL cenas līdzīgas kā pie mums. Slovākijā :limonāde: Alus krogos maksā ne vairāk kā 1 € , paika veikalos lētāka kā pie mums. Kaut kā gari sanāca, tālāk īsi komenti pie bildēm.
Sākums, vienīgais pavadītajs ar labiem vārdiem (vau, vau)

Satikts kolēģis, 7:00am startējam

Pusdienas PL, laikam Augustow

Aiz Waršavas, pamatīgi lija.

Pēs nobrauktiem 930km pirmā nakšņošanas vieta motelī pirms Krakowas

Krakowa ar pili vai cietoksni.

Atradām bezmaksas parkingu pie sālsraktuvēm

Kas nav ēdis "FĻAKI", nav bijis Polijā

Gasjs, cerot uz vietējo izstrādājumu, tika pie Iļģuciema kvasa

Necila no ārpuses, bet ļoti laba ēstuve pa ceļam no Krakowas uz Zakopane, ar LV kvasu

Kaut kur pie Polijas/Slovākijas robežas.

Moto parkings viesu mājā. Pasus čehu mototūristus gan neredzēju, laikam vakarā šie bija nekādi, no rīta - vēl nekādi.

Vizināšanās pa Tatru mazajiem ceļiem. Dažreiz lietus nelija

Tika apmeklētas pazemes alas ar stalaktītiem, stalagmītiem cmuki

Kad braucām prom, saimniece iznāca atvadīties, aicināja braukt vēl. LV tūristi tur cieņāCietokšņa apmeklējums, būtu zinājuši, ka normāla stāvvieta ir pie cietokšņa drupām, nebūtu tik augstu jākāpjStāvvieta

Pēdējā nakts PL ar ekskluzīvu motoparkingu. Bijām kārtīgi izmirkuši. Man ar visu lietus prikidu apenes bija slapjas Par moteļa saimnieku varu teikt polis.

No rīta Gasjs ievērtē lietus mākoņu apjomu

Majupceļā aiz Luļinas tika ieķerts svešķermenis riepā, tankštellēs komresora nebija, bet gadījās riepu remonta darbnīca, kur pa 20 poļu naudām caurums tika aizlīmēts.

Pēdējā dienā arī nobraucām aptuveni 930 km.
Top.LV