Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

vēsture - pirmais brauciens virs150km

Pievienota: 03. Aug 2011, 11:57
Atjaunota: 03. Aug 2011, 23:01

Komentāri (18)

Citas galerijas no lietotāja zum-zum-rrr

Tā kā Jums patika galerija "Vidzemes vilinājums", nolēmu padarboties vēl drusciņ.

Stāsts par iesācēja stulbām neveiksmēm un laimīgām veiksmēm. To varētu nodēvēt par "Sarkano revolūciju". Ideja bija pēkšņa un prātā neatgriezeniska, 2009 jūlija pēdējā nedēļas nogalē nolēmu apmeklēt saviem spēkiem (pārbaudot sevi un savu lapseni)alternatīvo tusu ZVĒRĀ - steidzīgs plāns/mantu kravājiens un ceļā. Lai gan "nahren časi" (stulbi latviskots krievu teksts), bet tomēr ...Ceturtdiena 9.00 STARTS: Bebrene- Aknīste - Nereta - Kurmene - Skaistkalne

~12.00 Nu beidzot ir rimies lietainais smidzeklis un ir vērts Pasaulei miegt ar fotoaci. Skaistkalnes puiši/vīri laipni atvēl savu svaigi krāsoto glābēju kopīgam foto ar pavieglu garām traucēju.Attiecībā uz mūsu abu (zum-zum-rrr un Vespas)turpmāko likteni viņi gan nav tik vēlīgi: "Hmm! Viena! Te pierobežā nozudīsi tā ka gailis pakaļ nedziedās ..." Par spīti ceļš turpinās.

Skaistkalnes baznīcaPieveikts arī pierobežas tumšais mežs - VecsauleCeļa romantika

~13.00 Bauska pa brango! Brangi paēdu pusdienas, brangi uzpildījos un automatizētās benzīna guves vietas samulsināta un savas neuzmanības pēc saslēdzu Vespiņu, ieliku atslēgas zem sēdekļa un klaukt!!! Info: Vespa ir gana droša pret uzlaušanu un klaukt tas ir nopietni un saslēgta tas ir vēl nopietnāk - 150kg ne no vietas; līdz rezerves atslēgai 200km. Uzmeklēju atsaucīgu puisi/mehāniķi, kas ar savām, nebīšos teikt, burvju rokām veica neiespējamo misiju. Paldies! Beidzot varēju atbrīvot vietiņu citiem enerģiskā šķidruma tīkotājiem - Sory! Sory! Sory! pēc stundas pusotras ceļš turpinās.

~14.30 Eleja - Tērvete~15.30 BUMS!!! Pēcpusdiena/ nogurums un ceļš kā grantētas kartupeļu vagas, un zeme pietuvojas pārāk tuvu - liekamies sāniski. Izskrien satraukušies puikas un velk pie rokas tēti, bet pienākt gan bīstas. Tomēr viss ir OK. Savācos, nostumjos maliņā, pārbaudos. Jāatzīst, ka savu lomu nospēlēja arī pa bedrēm nobīdījusies/sasvērusies aizmugurējā soma. Tāpēc tagad tikai stabīlu un mazkustīgu aizmugures bagāžu - kasti. Pēc 30 min.ar piesardzīgāku skatu un adrenalīna devu asinīs ceļš turpinās. Saprotams, ka fotoacs tik riskantos brīžos ir aizvērta.

Bēne - Auce~21.00 SaldusKad Saldus pilsētteritorija forsēta, sākas orientēšanās kartē un dabā. Pirmais pa labi ... nē, nepareizi ... griežam rinķī ... ups! Ceļš izrādījās par šauru manai nokrautajai aizmugurei. GRĀVIS!Neskatoties uz esošo - grāvī līdz ruļļiem - un briestošo 150kg dabūšanu ārā no lamatām, skats ir priecīgs un nerada bažas.Labi, ka tuvumā nav kārtībsargu, piesietu vandālismu.

~22.30 Pelnītās vakariņas

Piektdiena - pusdienlaiks Saldus r. Zirņu pag. Cieceres upes līcītī sarodas tautaArī es pametu savu nometni un dodos izlūkosIr tādi, kas jau guļ nesagaidījuši vakaru~22.00 Manas vakariņas,kam seko naksnīgs ZVĒRSSestdiena - pusdienlaiks - tauta atpūšas, sporto un vēro

Sesdiena - pēcpusdiena - kāds ir ceļā, lai vestu zvēru pie prāta un mājās

bilde Zvārdes poligonāPa to laiku es tautas iedvesmotaveros mākoņos~21.00 kāds ir ieradies labot, uzlabot un palabotSvēdienas rīts - grūti pamosties bez modinātāja,tomēr jābeidz zvērot un jādodas ceļā. Aiz sevis atstājam tukšu vietiņuun skumju kaimiņu ar autoKad lietus pamērcējis, ir laiks slapjai bildeiKlusā daba mājupceļāVakara nogurums ap Valli, bet vēl ir ko vālēt ...~22.00 Pēdējā pietura pirms rietējusi saule pie ZalvītesMājās, spītējot tumsai un dažām sociāla rakstura nepatikšanām, ierodamies pēc pusnakts.

Pirmdiena 01.30 - beidzot gultā. Lai gan uzsākot rīta/ dienas gaitas miesa vēl viegli vatēta un piesūkusies at motovibrāciju.Lai arī tas bija mans pirmais un pēdējais (pagaidām) vientuļais "gargabals", tas manā prātā ir atstājis neizdzēšamus iespaidus. Lai veiksmīgs Jums ceļš! zum-zum-rrr
Top.LV