Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Ceļojums 2012 Vasara

Pievienota: 16. Oct 2011, 21:38
Atjaunota: 28. Jun 2012, 17:39

Komentāri (33)

Citas galerijas no lietotāja varisons

uh vēl 2 dienas un beidzot ir tā diena klāt.
beigu beigās kopā esam 7 cilvēki, takš to visam vajadzētu būt oki doki.
gan jau ka reportiņu sacepināšu pēc kāda laika

133 dienas vēl līdz braucienam . Nevaru jau sagaidīt, nerunājot jau vispār par sezonas uzsākšanu.
ok tad ja vēl kāds ir palicis braucējs un nav mainījis domas tad dodat PM. lai martā varētu sarīkot kādu tikšanos un izrunāt un saplānot brauciena detaļas. sezona uzsāksies un tad paliks pavisam maz laika šitiem visiem brīnumiem. Tad līdz martam savācamies un tad jau tie kas būs tie būs braucēji.

Pieliku dažus ciparus pēdējā bildē. ja nu kādam ir intrese vēl bez manis

Esmu mazliet pastrādājis un saplānojis 2012 gada moto ceļojumu. Daudzi jau te noteikti bļaus, nafig tā vajag un ko tik ātri utt., bet man patīk precizitāte un skaidrība kas ir kas. Laicīgi zināt braucienu laikus vismaz ļauj saplānot budžetu bērnu un dzivnieku izvietošanas problēmu un laicīgi priekšniekam pajautāt atvaļinājumu un līdzbraucējiem arī ir vieglāk plānot un sakārtot visus šos pašus jautājumus jau laicīgi. Tātad ja kādam ir velme kaut kur aizbraukt, bet nav kompānijas tad ši ir iespēja pievienoties. Braucēji 100% esam 2 es un mana otra pusīte. Katrs esam ar savu moto un neesam baigie joņotāji pa serpentīniem uz 170km/h.


Savilku galvenos ciparus kas veidojas un tā: degviela sanāk 270 ls + normāla dzīvošan 132Ls kopā 402 Ls. Uz degvielu nesanāks ekanomija bet uz dzīvošanu var ietaupī ja ir vēlēšanās. un klāt nāk ēšana domāju ka ar 10ls dienā būtu gana. tā kopā varētu būt aptuveni 500ls no galvas. Nu kaut kā tā man sanāk. neesmu baigais specs, bet noteikti spečuku komentārus gaidu
Top.LV