Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Iz manas moto dzīves...

Pievienota: 18. Dec 2011, 13:07

Komentāri (8)

Citas galerijas no lietotāja Barada

Skatos, ka daudzi lielās ar saviem MO. Nolēmu, ka arī no sevis kautkas jāieliek.
Manas moto gaitas sākās tālajos 70tajos. No tiem laikiem gan daudz neatceros. Noskannēju pāris bildītes, kuras nebij riktīgi ielīmētas albumā.
Varu pastāstīt to, ka daudzi mani radi ir braukuši ar močiem. Fāters ar visiem saviem bračkām un Valmieras puikām. Mātes bralis motokrosā Alūksnes pusē (175cc klasē)Moči manā dzīvē ir iespiedušies atmiņā tāpēc, ka ilgus gadus tas bija vienīgais pārvietošanās līdzeklis.
Fāterim vēl vienu laiku bij Dņeprs ar ļuļku. Blaķene gan tika noravēta un braukts - solo.
Kautkur 10 gados mammas beālis bij man uzķīlējis 2robīti. Vasarā pa laukiem tika dzenāts, tomēr lielu popularitāti manā sirdī tas neguva! Kas man toreiz patika bij mātes brāļa īpašumā esošais Vācu armijas Bumblebē ar velkoso blaķeni un atpakaļgaitu. Tas gan bij visurgājējs! Braukts tika un vests uz viņa viskas. Un neatceros ka kautkur tika palikts.
Tas pa lielam arī ir viss. No tiem laikiem ir pagājis daudz laika. Līdz 2007ajā gadā mans šefs ievilka mani motoavantūrā.
Tā tika iepirkta šī Hondiņa - Varadero XL125V. Nu neko sliktu par šo braucamo pateikt nevaru. Gana izturīgs.Tad 2009ajā, ar Ogres Jāņa palīdzību, iegādājos šo.Tā nu es ar viņiem abiem cīnos.Vai braukšu nākamo sezonu - nezinu. Veselība biku ir sašķobijusies. Bet pavasaris, gan jau, ieviesīs savas korekcijas.
Lai mums visiem veicas!!!

Top.LV