Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Ceļojuma maršruts -TEPAT VIEN

Pievienota: 12. Feb 2012, 10:56

Komentāri (4)

Citas galerijas no lietotāja varisons

ieliku vienu no saviem maršrutiņiem, kas var noderēt iespējams kādiem ceļotājiem. maršrutiņs bija uz 3 diennām. Galvenais lai ir ceļojuma vēlme un kompānija atbilstoša. lai labi pavadītu laiku nemaz nevajag tur ceļot uz eiropu utt. te pat arī ir daudzas vietas ko apskatīt. Man kaut kā tā ir pat kā sava veida tradīcija izbraukt katru gadu tādu kā 3 dienu ceļojumu lai justos tā kā mazliet pabraucis ar moto un atpūties no telefona zvaniem.

2010 gads ātri google uzmetu maršrutu sameklēju ceļabiedrus un izbrauciens var sākties.Krusta kalns ja to kāds nav redzējis tad tas ir to vērts

pa ceļam uz Kauņu ir vēl diezgan daudz jautru vietu kur piestāt un ko apskatītPats lielākais lietuvas akmens Velna akmens, pie pašas baltkrievijas robežas. nebija viegli atrast, biki vajadzēja paaldītieslabs krodziņš ar visiem fazāniem,

vakars klāt nogurums un ūdens atrakcijas parks. laikam nekas nevar būt labāks par to attīecīgajā momentā

netālu no Vilņas ir skaista pils. līdziga turaidai tika 3 x lielāka un blakus esošais ciematiņš arī ir apskates vērts. šausmīgis skaists ciematiņš ar ļoti vecām ēkāmpie daugavpils robežas ir pats vecākais ozols eiropā un cietums kur izmitināja dzimtļaudis kas bija kaut ko nogrēkojuši. nu akmens mājiņa.

mēmāki veca baznīca. mani neko īpaši neuzrunāja bet maršrutā bija iekļauta un tapē jāapskata vien bija

sākas ceļs mājum sākām ar Aglonu. un tad pa daugavas lokiem laidām mājup. turpmākās bildes no mūsu pašu daugavas

Ar šo gribēju parādīt ka neko daudz nevajag lai labi atpūstos. galvenais ir gribēt un kompānija. jo maršrutu jau 30 min laikā var sadomāt kopā ar kompanjoniem dzerot aliņu pirtiņā.
tā kā lai visiem šogad ir ceļojuma vēlme un saulains laiks.
Top.LV