Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Krīzes brauciens 1

Pievienota: 16. Feb 2012, 17:47
Atjaunota: 17. Feb 2012, 13:28

Komentāri (15)

Citas galerijas no lietotāja Aicis-M

SVEIKI VISIEM MOTOCEĻOTĀJIEM!
Skatoties galerijas,palasot braucienu aprakstus,nolēmu arī pats padalīties ar ar dažiem braucienu iespaidiem.
Par tik par cik valstī krīze,bezdarbs,un pulka citādas negācijas,arī motovaļaspriekiem atliek aizvien mazāk līdzekļu ko ieguldīt.Tapēc plānojot katru brauciena maršrutu,lielākais akcents tiek likts vairāk vai mazāk uz dažāda veida izmaksām.Tā nu atgriežoties tālajā 2009 gadā,ar čomiem piemetām vienu versiju,kura pēc visiem parametriem varētu dot daudz pozitīvu emociju,kā arī nesagraut,jau tā ne visai spīdošo ģimenes budžetu kopumā.Nolēmām izmest slaidu loku pa ziemeļkaimiņu zemi,galvas pavēdinot,pabūt vairāk pie dabas,pie jūras.Izrauties no pilsētas trokšņiem,jezgas...Uzreiz tika likts akcents,ka pie iespējas netiks pa ceļam izmantoti nedz kempingi,nedz viesnīcas,līdz minimumam nogriezti sabiedriskās ēdināšanas sniegtie labumi,īsāk:-vedīsim puslīdz civilizētu bomžu cienīgu dzīvi!Nakšņojam teltīs pie ūdeņiem,ēst gatavojam paši,vai nu uz līdzpaņemtajām gāzes plītiņām,vai nu uz ugunskura.
Piesviedām maršrutiņu
Sanāca ap 1500 km un laika ziņā 5 dienasNaktsmītnes uz salas jūras krastā atrast,nekādu problēmu.Romantika !!!
Dabasskati,saulrieti - Fantastika !!!Pārsvarā izvēlējāmies braukt maksimāli gar krastu,pa gruntakiem,taciņām

Nācās arī aplauzties....Ne visur ar saviem nokrautajiem zirgiem varējām izbraukt.Bija ko iesvīst.Nolēmām drusku vēlāk un krietni vieglākā ekipējumā te vēl atgriezties.Bet tas jau būs cits stāsts...
Tālākais mūsu ceļš veda pa ziemeļigaunijas ūdenskritumiem.Keila-Joa,Jagala-Joa,

kā arī Baltijas augstākais ūdenskritums-Valaste.Tiesa gan,par ūdenskritumu viņu grūti nosaukt,bet ..... skaisti !Pēdējo nakti štukojām pavadīt Peipusa krastā kašmariem par prieku,bet neatrām piemērotu vietu.Visur krūmi,brikšņi!Neviena puslīdz normāla pleķīša.Nācās līst iekšā pļavā,zem ozola kuplajiem zariem.Bet ne vainītes!Zāle smaržo,putniņi čivina....isāk sakot - ļapota !
Īss rezumē par braucienu :
Kopā tika nobraukti 1560 km
Ceļā pavadītas 5 dienas
Izdevumi - apt.160 Ls uz ekipāžu.

Domāju ka pilnībā adekvāta cena 5 dienu braucienam.Un kur nu vēl pilnas kastes pozitīvu emociju un riktīgi izvēdināta galva!
Ceru,ka šis aprakstiņš kādam palīdzēs maršruta izvēlē.Ja ir kādi jautājumi,rakstiet,apstāstīšu,palīdzēšu maršruta izstrādē.

Lai veicas !


Top.LV