Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Sliktais & Gasjs @ Nida

Pievienota: 14. Jun 2012, 23:21

Komentāri (9)

Citas galerijas no lietotāja Gasjs

AlGStošās publikas un Piebalgas alus iedvesmots izlemju izveidot galeriju par Sliktā un Gasja izbraucienu Kuršu kāpu. Tā kā galeriju veidošanas likumi šeitan ir makten skarbi, tad mēģinu arī kaut kā atdzīvināt sen novārtā rūsējošo daiļrakstīšanas prasmi. Jāattaisa vēl viens alus.
Tā...tagad ir labāk.
Pirmais stops kaut kur starp Mažeiķiem un Plunģi. Kamēr Sliktais smīn pie savas mastodonta kuņģa apmēru bākas un rij saldējumu es esmu spiests uzpildīties. Bildē miniGS un GS.Bišku tālāk mēģinam pa kartē neiezīmētu meža celiņu sasniegt aukstā kara muzeju. Neizdodas. Tomēr jāseko tūristiem izliktām zīmēm. Noliekam GSus stāvvietā un spiedzelīgu pusaudžu siekalainu skatu pavadīti dodamies iekšā bijušā raķešobjekta teritorijā.Aiz sevis atstājam neievērojamu mājeli ar uzrakstu „muzejs” un droši dodamies iekšā teritorijā. Bet tur pa lielam nekā nav – pāris nosegtas raķešu palaišanas šahtas. Pamanām duris un speramies iekšā – te ir gan. Ekspozīcija ar raķešu maketiem, reāliem dzelzgabaliem, vaska figūrām un videoinstalācijām.Viss ir nežēlīgi forši līdz, paverot kārtējās durvis, uzskrienam virsū vienai tūristu grupai un gidei, kura, mūs ieraudzījusi, nespēj neko vairāk izdvest kā vien – „kā jūs te nokļuvāt?”. Izrādās, ka mēs esam par brīvu ielauzušies no izejas puses. Ieeja ir par maksu, tikai gida pavadībā no tās pašas necilās muzeja ēkas, visu ceļu līdz bunkuriem ejot pa pazemi. Mēs ar Slikto izlemjam, ka esam redzējuši gana daudz un laipni izvēlamies neko nemaksāt un tīties prom.
Tālāk maucam uz Klaipēdu, kur tad arī mastodonta kuņģis ir jāuzpilda.
Te pierādījums, ka tiešām esam ar prāmi vizinājušiesTikuši viņā pusē, dodamies līdz pašai Nidai un meklējam nakcmājas. Kad tas izdarīts, alus ieēsts un iepirkta arī stikla desa vakaram, dodamies izbraucienā pa Kāpu. Te pāris bildes:
Skats no Pārnadžu kāpas RU teritorijā iekšā.Aizbraucam arī līdz Eiropas savienības malaiNeskatoties uz Sliktā protestiem (sak. Stikla desa viesnīcā dziest, a mēs te pa smiltīm vazājamies), uzkāpjam Nagļu kāpā. Skats jau nu feins no augšas.

Lejā kāpjot, piefiksējam, ka no RU nāk mellais slapjais. Kormorānu nodirsto mežu un Jodu krantes piekrasti izlemjam atstāt uz nākošo dienu un maucam tikties ar stikla desuAtpakaļceļā noķērām lietu, kurš nepārgāja visu vakaru. Tā nu nācās biedroties ar WiFi un stikla desu.
Nākošā dienā piestājām pie Kormorānu izdaiļotā meža. Skats drūms. Dies nedod dzīvot tuvumā radījumiem, kuri dirš skābi.

Tā šamie izskatāsPiestājam pie Jodu krantes pludmales. Nu smuka tā jūra tomēr mums. Un bišku arī LT bāleliņiem.Tālāk devāmies uz Darbenai, kur vieni pustraki ļauži ir uztaisījuši (un vēl paplašinās) japāņu stila dārzuVisi akmeņi (kopā 12’000 tonnas) ir vesti sazin no kurienes un katrs esot baigi precīzi un pareizi novietots. Tam esot pat importēti OEM japāņi.

Šiem ir arī baigā kolekcija ar maziem, apzināti kropļotiem kociņiem podos. Tam nabagam aiziet vairāki simti gadi, kamēr šis tur podā kaut kādu izmēru sasniedz.Gasjs meditēTālāk vairs nebija noskaņojuma nekur staigāt, maucām tik uz māju pusi. Saldū piestājām iestādījumā Bordertown un apdullinoši skaļu latvju šlāgeru pavadībā ieturējāmies. Porcijas tādas, ka izsalcis čals nevar vienu otro noēst.
Nu arī alus ir beidzies, tātad pietiek ar bildēm krāmēties.


Top.LV