Online

Pašreiz MOTOpower skatās 14 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Redaktors niķojas

Pievienota: 25. May 2010, 22:20
Atjaunota: 25. May 2010, 23:20

Komentāri (40)

Citas galerijas no lietotāja marcis

Nekas neliecināja par tuvojošos nelaimi...

Pēc visādu trokšņu izsijāšanas (arī galvā) tika noteikta diagnoze - REDUKTORS! Sākumā likās, ka kārbas sekundārā vārpsta, jo trokšņoja tad, kad ielika ātrumā. Uzcēlām uz steķiem un sākām..


Fātera pirksts rāda uz vārpstu, kura kustējās visos virzienos apm. par 5mm....Tā, te ir...divrindu gultņa rullīši ir izmalušies cauri sazobei un kļuva par ingredientiem melnai rullīšu-separatora-eļļas putrai.. Otru rindu - lodītes - vēl brīnumainā kārtā saturēja kaut kāda Dieva roka..Te arī lielais zobrats. K1200S ir attiecība 1:2,8 manam 1:2,9Tā, nu atstājām moci garāžā, jo samalts bija viss, izņemot zobratus. Blīves, blīvslēgi... Ā un līdz galam to fakaino reduktoru nevarēja izārdīt, jo vajadzēja specatslēgu, lai izskrūvētu skrūvi, kas notur to vārpstu. Fāters to atslēgu uztaisīja pats. Tā ka, sukas, bembisti, zinat, kur vērsties, kad sitīs stundaŠitas, tātad ir reduktora contents....Te jau reduktors izjaukts un kārtīgi iztīrīts, izpūsts, samīļots..

Ierodamies ar Darba Sarkanā Karoga ordeni apbalvotajā rūpnīcā 'X'!!!!Re, kur, Sliktais, TĀ atslēga, ja kas....Tiek noņemta skaida 0,1mm sazobes regulēšanas starplikai... Jā, mans tētis ir slīpētājsVerka pieskrēja pārbaudīt vai nelietojam....!!Te jau presējam gultņus virsū vārpstai.Laiks apstājies, liekas, uz 2005. gada novembri..Pārbaudām vai nav sprauga starp abām iekšējām aptverēm.. Vispār jau labāk ar mērtaustuPēc tehnoloģijas jāuzkarsē Al korpuss apm. līdz 100 grādiem...pirms tam saskrūvējot visu, kas paredzēts uz vārpstas. Uzgrieznis ar Loctite zaļo līmi notur iekšējās aptveres gultnim!Un, visbeidzot, ar TO slaveno specatslēgu ieskrūvējam atpakaļ skrūvi, kas notur gultņa ārējās aptveres.Viss ir uz FF!!!Tramvajā viens vīrelis lūr uz dūšīgu sievieti: 'Nu i stanok...'
- Ņe s Tvojei kategorii na ņom rabotaķ!!Nu, šitas jau ir bildēts pēc dažām stundām garāžā caur....paši zināt...


Paldies, cīņubiedri!!
Top.LV